Luxus jménem Soneva - Výjimečné zážitky - Cesty za zážitky

Luxus jménem Soneva

Snové resorty Soneva jsou známkou luxusu. Představte si stát se stylovým pirátem nebo trosečníkem na přepychovém pustém ostrově. To nabízí Soneva Secret nebo Soneva in Aqua.

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Luxus jménem Soneva

Snové resorty Soneva jsou známkou luxusu. Představte si stát se stylovým pirátem nebo trosečníkem na přepychovém pustém ostrově. To nabízí Soneva Secret nebo Soneva in Aqua.


Kdo kdy neměl alespoň na malý okamžik přání, cítit se jako pirát plovoucí ve vlnách oceánu. Minimálně naše posádka VIVEA tu tužbu měla.Připravili jsme si pro Vás článek o možnosti stát se opravdovým, a především stylovým pirátem.Soneva in Aqua nabízí veškerý luxus, který zažijete v maledivských Soneva resortech, avšak s přidanou hodnotou, budete se plavit po širém oceánu.23metrová jachta nabízí dvě ložnice, kde se mohou ubytovat 4 dospělí a dvě děti. Můžete tak nerušeně a naprostém soukromí odpočívat a užívat si společný čas se svými nejbližšími.

Soneva in Aqua je ideální volbou pro líbánky, rodinnou dovolenou nebo jako surfařský trip. Na palubě s vámi bude nejen kapitán, ale také soukromí šéf kuchař, surfařský instruktor a také yoga / SPA terapeut, který vám pomůže rozhýbat zatuhlé svaly po vydatném chytání vln.Po surfování nebo šnorchlování je ideální volbou odpočinout si v houpací síti na horní palubě nebo ve vířivce s proskleným dnem, kde můžete nadále pozorovat krásy podvodního světa.Plavbu lze zažít i jako jednodenní výlet z jiných Soneva resortů.Soneva in Aqua je zážitek na celý život, ať už se rozhodnete pro jednodenní výlet nebo delší plavbu. Litovat rozhodně nebudete. Pokud vás neláká stát se pirátem na vlnách oceánu, co si vyzkoušet život trosečníka na přepychovém pustém ostrově?Soneva Secret si své jméno opravdu zaslouží. Pouhých 14 vil na vlastním atolu zaručuje naprosté soukromí.Soneva transformuje pojem „luxus“ na maledivských ostrovech již od jejich prvního otevření resortu v roce 1995. Soneva Secret je v pořadí třetí resort a nabízí největší soukromí a personalizaci celého vašeho pobytu. Snový svět začíná v Soneva Secret.Jediný resort na atohu Haa Dhaalu, nabízí výsostní klid a soukromí. Kolem ostrova neuvidíte žádné proplouvající lodě ani sousední ostrovy. Co naopak budete potkávat jsou velryby, delfíni a mnoho dalších živočichů, kteří se budou okolo ostrova potulovat.Soneva Secret je ideální volbou pro rodiny nebo páry, kteří si chtějí užít dovolenou v absolutním soukromí. Tím, že je v resortu opravdu pouze čtrnáct vil, tak se vám bude personál nadstandardně věnovat. Každá vila má svého vlastního asistenta, který vám bude po celou dobu pobytu k dispozici a splní vám veškerá vaše přání. Pokud vás zaujaly maledivské Soneva resorty, rozhodně se podívejte i na námi nabízený resort Soneva Jani, který vás zaručeně okouzlí svým půvabným luxusem, který má Soneva opravdu v malíku. 


Fotogalerie
castaway-villa-800x450.jpg
soneva-secret-drone-photo.jpg
soneva.jpeg
soneva_in_aqua_aerial_lunch-1-scaled.jpg
soneva_in_aqua_interior_cabin_family-scaled.jpg
sonevaaqua.jpeg