Barefoot Luxury - Objevte nový způsob cestování - Zajímavosti - Cesty za zážitky

Barefoot Luxury - Objevte nový způsob cestování

Představujeme vám nový stylový způsob cestování – Barefoot Luxury. Pokud je pro vás důležitou součástí života udržitelnost, pak ji můžete využít i v cestování. Barefoot Luxury je nový způsob cestování, jehož myšlenkou je nepoškozovat planetu rychlým turismem.

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Barefoot Luxury - Objevte nový způsob cestování

Představujeme vám nový stylový způsob cestování – Barefoot Luxury. Pokud je pro vás důležitou součástí života udržitelnost, pak ji můžete využít i v cestování. Barefoot Luxury je nový způsob cestování, jehož myšlenkou je nepoškozovat planetu rychlým turismem.Všichni dobře víme, že cestovní ruch není odvětvím s nulovou ekologickou stopou a je velmi těžké ji snížit. Něco ale udělat můžeme. Cestovat pomaleji a pečlivě vybírat ubytování, která kladou důrazu na udržitelnost a životní prostředí. Do výstaveb resortů zapojují místní komunitu, používají solární panely, vodní čerpadla, využívají čerstvé místní suroviny, hospodaří s potravinami a zero waste je samozřejmostí.Barefoot Luxury je koncept kombinující neokázalou eleganci se spojením s přírodní udržitelností. Tradiční luxus často vyžaduje dodržování dress codu a etikety, která není každému zcela přirozená a příjemná. Barefoot Luxury dává hostům prostor, aby se skutečně uvolnil, cítil se svobodně, a přitom s ním bylo zacházeno jako s VIP.Celý koncept je o přijetí pohodlí. Povzbuzuje hosty k poznání okolí, a zároveň poskytuje vynikající, exkluzivní a luxusní zážitky z dovolené.Koncept Barefoot Luxury je v dnešní době rozšířeným trendem po celém světě. Ať už chcete zažít wellness pobyt v butikovém hotelu, relaxovat na pláži v exotickém ráji, utéct do lesů a zažít pravý glamping, plavit se mezi karibskými ostrovy, objevovat kouzlo Indie, Srí Lanky nebo zažít jedinečné safari v Africe, s Barefoot Luxury máte nekonečné možnosti exkluzivních zážitků a dovolených.


Pečlivě pro vás vybíráme ubytování, exkluzivní a poznávací zážitky, která splňují vše co Barefoot Luxury má mít.  


Buďte nároční! Buďte trendy! Cestujte pohodlně, bez stresu a v klidu! Zažijte jedinečnou sofistikovanou dovolenou plnou zážitků a svobody. Dopřejte si kompletní servis od samého počátku plánování vaší dovolené. Náš tým vás inspiruje, doporučuje a hlavně šetří váš čas. S námi je každý VIP.  


Fotogalerie
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg