Mexiko - Cesty za zážitky

Mexiko

Mexiko je krásná země plná starých indiánských kultur, zajímavých míst a nevšedních zážitků. Důvodů proč navštívit tuto ohromující zemi je nespočet. Od úchvatných pláží, barevných měst až po fantastické jídlo a pití.

n/a 0°C

Powered by WeatherAPI.com

Zájezdy

Mexiko je krásná země plná starých indiánských kultur, zajímavých míst a nevšedních zážitků. Důvodů proč navštívit ohromující Mexiko je nespočet. Od úchvatných pláží, barevných měst až po fantastické jídlo a pití.

Mexiko je rozhodně plážová destinace, kde si skvěle odpočinete a načerpáte novou energii. Mexiko je domovem více jak 450 pláží. Od uvolněného pobřeží Tulumu až po palmami lemované pobřeží Playa de Carmen. Na své si přijdou i milovníci potápění a šnorchlování. Uvítá Vás různorodý mořský život s živými korálovými útesy.

Po celém Mexiku najdete neuvěřitelné mayské a aztécké poklady. Je téměř nemožné je všechny vyjmenovat. Nejznámější archeologické naleziště jistě znáte. Jsou jimi Templo Mayor, Teotihuacán, také známý jako "palác bohů" a neuvěřitelné starobylé město Uxmal, kde stojí pyramida kouzelníka.

Mexiko Vás učaruje svou malebnou krajinou. Kromě ohromujících pláží a útesů je Mexiko také domovem sopek, hor, džunglí, podzemních řek, jeskyní a kaňonů, které Vám doslova vyrazí dech.

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME