Omán - Cesty za zážitky

Omán

Omán najdete na jihovýchodním pobřeží Arabského poloostrova. Jedná se o zemi, která má nemálo co nabídnout, a to jak díky své krajině, tak i kulturnímu bohatství.

n/a 0°C

Powered by WeatherAPI.com

Zájezdy

Omán najdete na jihovýchodním pobřeží Arabského poloostrova. Jedná se o zemi, která má nemálo co nabídnout, a to jak díky své krajině, tak i kulturnímu bohatství. V přírodě máte možnost spatřit rozlehlé pouště, majestátní hory ale také malebné pobřeží. Po kulturní stránce vás nadchne, jak historie této země sahá hluboko do minulosti, která je zjevná na architektuře, tradičních vesnicích a pevnostech, jako připomínka Ománského impéria.

Hlavním městem a zároveň centrem spojení historie a moderního života je Muscat. Starý přístav, tržiště a královské paláce vás vtáhnou do ománské historie, zatímco moderní mrakodrapy a luxusní hotely vám nabídnou pohled na současnou prosperitu a rozvoj země.

Pro nadšence outdoorových aktivit a obdivovatele krásy přírody, Omán nabízí nespočet možností. Navštivte Wahibskou poušť a její rozlehlé písečné duny nebo se například vydejte potápět na Musandamský poloostrov, který vás uchvátí scenérií skalnatých zálivů a fjordů. Omán má zaručeně něco pro každého.

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME