Maledivy - Amari Havodda 5* - Cesty za zážitky

Maledivy - Amari Havodda 5* - Cesty za zážitky

Cesty za zážitky Vám přináší cestovní kancelář Vivea

Maledivy - Amari Havodda 5*

Tak jako ve velkém městě nenajdete nepoškozenou přírodu, tak v resortech v okolí Male nenajdete nepoškozené korálové útesy. Luxusní resort Amari Havodda 5* leží 400 km jižně od Male na ostrůvku Thinadhoo, který je součástí jižního Atolu Gaafu Dhaalu, nedaleko rovníku. Díky blízkosti rovníku zde spadne méně srážek a díky mořským proudům tu má oceán má o 1 – 2 °C nižší teplotu v porovnání s jinými atoly. Tato kombinace nabídne nesmírně pestrý podmořský život, který jinde na Maledivách budete těžko hledat. Právě pro svoji nedotčenou přírodu a úžasný korálový útes sem zamiřte. Luxusní ubytování, prověřený servis a skvělé jídlo pak dokonají bezchybnou dovolenou.


ALL-INCLUSIVE v ceně ubytování zdarma 

1 dítě do 11,99 let má ubytování s 2 dospělými zdarma

Všechny vily jsou s výhledem na moře.

Termíny Hotely Informace Fotogalerie Destinace

Informace

Maledivy

Zážitky, na které se můžete těšit

 • Prostorné vily, čistota designu
 • Jedinečné šnorchlování a bohatý podmořský život 
 • Větší resort s širokou škálou aktivit a výběru restaurací
 • Všechny vily jsou s výhledem na moře
 • Tip pro rodiny s dětmi - kromě nekonečného bazénu najdete i dětský bazén
 • Vlastní bylinková zahrádka
 • Skvělá kuchyně

Přehled programu

Amari Havodda 5* patří k vybraným luxusním hotelům, které nabízejí skvělé služby, unikátní podmořský život a prostorné vily a spoustu zábavy za atraktivní cenu. Resort Amari Havodda 5* je s kapacitou 120 luxusních vil (60 plážových a 60 vodních) mezi větší maledivské resorty. Díky chytrému konceptu resortu a architektuře však nemáte pocit velkého komplexu. Naopak můžete těžit ze široké nabídky restaurací, barů a aktivit. Kromě velkého bazénu na okraji pláže s rozlehlou terasou tu najdete i potápěčské centrum nebo tenisový kurt. Wi-fi zdarma je samozřejmostí.


Pro stravování a občerstvení tu mají hosté k dispozici 5 restaurací a barů. Povečeřet tak můžete speciality od japonské až po italskou kuchyni, od živého vaření, kdy před vámi šéfkuchař připravuje delikátní speciality po bufetovou restauraci s širokým výběrem jídel a nápojů. Resort má vlastní bylinkovou zahrádku, která dodá všem podávaným jídlům správnou vůni a chuť.


V základní ceně od nám máte stravování All inclusive. V rámci all inclusive dostáváte: využití příletového salonku s občerstvením na letišti v Male před transferem do resortu, během pobytu máte v ceně snídaně, obědy a večeře v restauraci Amaya Food Gallery, neomezenou konzumaci nealko a alkoholických nápojů (víno, pivo, sekt, vybrané likéry, džusy, vodu) v restauracích a barech, šnorchlovací výlet po útesu s průvodcem (1x za pobyt, je třeba si výlet rezervovat), půjčení výstroje na šnorchlování (ploutve, šnorchl, brýle), lekce jógy při východu a západu slunce, vstup do fitness centra, využití tenisového kurtu i sportoviště, využití plážového beach-volejbalového hřiště, večerní živou hudbu a zábavu v barech, wi-fi


Za příplatek si můžete zvolit bohatší All-inclusive “Premium”, kdy navíc získáte 1 gurmetskou večeři v Ember Grillu, denně doplňovaný minibar na pokoji (kromě vody také vínem, pivem a snacky), 60-min masáž v Breeze Spa a lekci vaření s šéfkuchařem.


Popis pokojů

Beach Villa

Plážová vila je základním typem pokoje. Prostorné vily mají přímý vstup na pláž. Každá vila má vlastní privátní pláž. Všechny vily mají výhled na moře (za příplatek si můžete zvolit vilu orientovanou na západní stranu s romantickým večerním výhledem na zapadjící slunce). Před vilou máte vlastní krytou terasu s lehátky, ze kterých se díváte na Indický oceán. Pro klidnou a pohodovou atmosféru si můžete připravit kávu nebo čaj na pokoji a maximálně si užívat maledivskou lenivou atmosféru. V pokoji je manželská postel, místo pro posezení a pracovní koutek. Ve vile najdete minibar, trezor a samozřejmě klimatizaci. V koupelně mají hosté k dipozici vanu i sprchu a ve výbavě nechybí fén a kvalitní toaletní potřeby.

Co vás tu čeká: plocha 95 m2 a výhled na moře, privátní pláž, venkovní koupelna, krytá terasa s lehátky, žehlicí prkno s žehličkou, zdarma voda na pokoji, sada na přípravu kávy a čaje, kapacita pokoje jsou 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí)


Private Pool Villa

Vila s vlastním bazénem povýší dovolenou na Maledivách do další úrovně. Z pokoje to máte k moři jen pár kroků. Po šnorchlování v zeleno-modrém Indickém oceánu skočíte do vlastního bazénu umístěného v zahrádce a skryté pohledům dalších hostů. Nebo si můžete číst knížku v pohodlném lehátku na terase a pro osvěžení skočit do bazénu před vámi. Vila s vlastním bazénem je uspořádáním a výbavou shodná s předchozím typem vily, navíc má větší zahrádku a bazén. I u této vily si můžete zvolit východní nebo západní (za příplatek) stranu ostrova.

Co vás tu čeká: plocha 121 m2 a výhled na moře, privátní pláž, zahrádka s vlastním bazénem, venkovní koupelna, krytá terasa s lehátky, žehlicí prkno s žehličkou, zdarma voda na pokoji, sada na přípravu kávy a čaje, kapacita pokoje jsou 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí)


Overwater Villa

Není typičtější obrázek z Malediv než vila postavená 2m nad vodní hladinou a ničím nerušený výhled na okolní Indický oceán a korálový útes. Bílá vilka, dřevěná terasa a zářivé barvy průzračně čistého oceánu. I tak může váš pobyt na Maledivách vypadat. Skočte do moře rovnou z pokoje nebo odpočívejte v síti u terasy. Chladný vánek vás bude osvěžovat při čtení knížky nebo pozorování mořského života pod vámi. Také vodní vilu můžete zvolit s výhledem na východ nebo západ slunce.

Co vás tu čeká: 77 m2 plochy, máte přímý vstup do moře z terasy, otevřená koupelna s vanou a sprchou, relaxační síť nad mořem, terasa s lehátky, fén na vlasy, klimatizace


Bary a restaurace

V resortu Amari Havodda si můžete vybrat jednu z 5 restaurací. Místní šéfkuchař je proslavený široko daleko a stravování patří k jednomu ze zážitků, na který se můžete do Amari na Maledivách těšit. 


Amaya Food Gallery

To je hlavní hotelová restaurace otevřená pro snídaně, obědy a večeře. Její neformální atmosféra a koncept otevřeného prostoru dodává stravování přátelskou atmosféru. Najdete zde bufetové sekce s mezinárodní i asijskou kuchyní. Kuchaři připravují hlavní jídla před vašimi zraky. Oči si vybírají a slibujeme, že nabídka je bohatá. Je to skutečná gastronomická cesta kolem světa.


Thari bar

Od dopoledních hodin do pozdního večera si užívejte pohodu s drinkem v ruce a výhledem na moře. Bar je položený u pláže a bazénu, a v každou denní i noční hodinu poskytne trochu jiný výhled na měnící se barvy Indického oceánu. A je vcelku jedno, zda si pro skleničku nebo něco na zub sednete na lehátka u bazénu nebo ke stolům uvnitř baru. Dokonce se můžete ponořit do křesílek částečně v bazénu a vychutnat si drink z vody. 


Iru bar

Je libo drink před večeří? tohle je to pravé místo. Bar s výhledem na zapadající slunce nemůžete minout. Pohled na západy slunce nad Indickým oceánem se neomrzí po celou dovolenu. Pro nás (a možná i pro vás) se jeho návštěva stane nedílným rituálem před večeří.


Ember Grill

Přidejte se k nám při grilování na pláži. Večerní grilování jemných kousků masa, čerstvých plodů moře nebo domácí zeleniny patří k nezapomenutelným okamžikům vaší dovolené. Vůně dřevěného uhlí, šplouchající vlny nočního oceánu a hvězdy nad vámi… To je večer v Ember Grill. A budete-li mít chuť přes den, můžete si užít i zábavnou lekci grilování s místních grill-masterem.


Pizza Kaage

Na terase nad bazénem najdete středomořskou restauraci Pizza Kaage. Posaďte se, podívejte se na hladinu oceánu, dejte si sklenku Prosecca a objednejte si čerstvé těstoviny, pizzu nebo jiné italské dobroty. I na Maledivách mohou chutnat jako “doma” v Itálii. A pokud budou mít vaše děti chuť, kuchař je pozve do kuchyně, aby si připravily vlastní pizzu. I pro děti to bude jeden ze zážitků, na který budou vzpomínat.


Cena zahrnuje

 • Letenku Praha - Maledivy a zpět
 • Business salonek na letišti v Male před odletem do resortu
 • Transfer z Male do resortu a zpět (letecká linka + rychločlun)
 • Ubytování na 7 nocí ve zvoleném pokoji
 • 7x All Inclusive
 • Českou delegátku v Male
 • Zdravotní pojištění
 • Cena zahrnuje slevu až 25 % na ubytování, která je platní pro rezervace 30 a víc dní před začátkem pobytu

Cena nezahrnuje

 • Fakultativní připojištění (storno, zavazadla, Covid-19 apod.)
 • Osobní výdaje
 • Výlety a aktivity nezahrnuté v ceně

Obecné podmínky

Vaši dovolenou Vám tvoříme na míru, webová nabídka je pouze inspirací - místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov…), délka pobytu, typ pokoje, rozsah stravování i nadstandardní služby... My doporučujeme na základě dlouholetých zkušeností, Vy rozhodujete.

 

Šetříme Váš čas i peníze - nemusíte trávit čas hledáním a výběrem resortu pro Vaši dovolenou, zpracujeme Vám nabídky dle Vašich přání a požadavků, doporučíme Vám nejoptimálnější řešení Vašeho pobytu i leteckých spojení a transferů. Máme k dispozici spousty akčních nabídek, slev a bonusových programů. Místa a hotely známe, mámě je prověřené a poradíme Vám z vlastní zkušenosti a na základě hodnocení našich klientů.

 

Osobní konzultanti – naši kolegové jsou Vám partnerem při přípravě – během dovolené – i po návratu. Vaši dovolenou připravujete společně. Konzultanti Vám rádi poskytnou nezbytné informace a nabídnou dostatek možností a variant dovolené, abychom se společně co nejvíce přiblížili Vaší ideální představě. Jste po celou dobu přípravy dovolené i v jejím průběhu v kontaktu s vaším osobním konzultantem, který zná do podrobností Vaši cestu, vaše služby také sám/sama zajišťuje a rezervuje. Nemusíte při každém telefonátu do anonymního call centra nebo mailu znovu opakovat své požadavky a přání. Na svého konzultanta máte osobní mail a mobilní telefon; a můžete tak jakákoliv přání řešit operativně a rychle.

 

Jsme tu pro Vás: Hotline 24/7 - Při plánování dovolené a především v jejím průběhu je Vám k dispozici naše hotline, na níž řešíme nenadále situace a dodatečná přání. Jsme vaším osobním concierge a partnerem po celou dobu vaší dovolené.

 

Žádné skryté poplatky - naše nabídnutá cena je konečná a nečekají Vás žádné další výdaje, o kterých bychom Vás předem neinformovali. Žádná nepříjemná překvapení.

 

Portfolio hotelů - v naší nabídce nenajdete desítky až stovky hotelů v každé destinaci. Nabízené hotely pečlivě vybíráme a víme, proč je doporučujeme. U našich hotelů vždy najdete přidanou hodnotu, pro kterou jsme daný hotel zařadili do naší kolekce. Nesnažíme se nabízet desítky hotelů stejné kategorie - jsme boutique, kde pro Vás vybíráme něco jedinečného a tím Vám usnadňujeme výběr. Abychom Vám mohli odborně poradit, zvolili jsme užší portfolio hotelů, které známe a garantujeme kvalitu jejich služeb a vždy dobrý poměr cena - výkon. Pokud si však z naší nabídky nevyberete, zajistíme hotel podle vašich přání. Spolupracujeme s mnoha partnery, hotelovými řetězci i rezervačními systémy, abychom vždy našli nejlepší cenu.

Maledivy

"POHÁDKOVÁ DOVOLENÁ V EXOTICKÉM RÁJI"

Maledivy, kde je písek na plážích bílý, jako úsměv místních obyvatel, kde ryby šťastně plavou v teplých vodách Indického oceánu, kde je počasí snem a hluboké sluneční paprsky Vás pohltí. To jsou Maledivy, ideální místo pro prožití klidné luxusní dovolené.

Maledivy jsou tvořeny z více jak 1000 ostrovů, jen 200 ostrovů je obydleno a 100 ostrovů zastávají hotelové resorty. Většina ostrovů jsou obklopeny korálovými útesy, díky kterým jsou právě Maledivy vyhledávány milovníky potápění a šnorchlování.

Maledivy jsou také vyhledávány golfisty z celého světa. Golfová hřiště nabízí nádherné přírodní scenérie, které umocní zážitek z této oblíbené hry. Golf zde můžete hrát na dvou golfových hřištích, Golf Club Kuredu a The Villingili Golf Course.

Každý hotelový resort nabízí Wellness centrum, které probudí všechny Vaše smysly.

Proměňte svůj sen ve skutečnost, vydejte se na Maledivy a prožijte nezapomenutelné zážitky v tomto exotickém ráji !!!


Maledivy nejsou jen místo pro relaxaci na krásných písečných plážích. Bohatý podmořský život vytváří ideální podmínky pro milovníky potápění. Pod hladinou můžete pozorovat želvy, rejnoky, chobotnice a tisíce dalších mořských živočichů. Narazit můžete i na menšího žraloka. Jste-li vášnivými potápěči, pak jsou Maledivy tím pravým pro Vaši dovolenou.


Milovníci vodních sportů si na Maledivách přijdou na své. Nudit se zde rozhodně nebudete!  Vodní lyžování, windsurfing, projížďky na vodním skútru nebo plachtění na katamaránu. To jsou aktivity, které Vás na Maledivách nepřestanou bavit.


10amarihavodda_beachvilla6.jpg
11amarihavodda_beachvilla7.jpg
12amarihavodda_poolvilla1.jpg
13amarihavodda_poolvilla2.jpg
14amarihavodda_poolvilla3.jpg
15amarihavodda_watervilla1.jpg
16amarihavodda_watervilla2.jpg
17amarihavodda_watervilla3.jpg
1amarihavodda26.jpg
2amarihavodda29.jpg
3amarihavodda27.jpg
40amarihavodda1.jpg
41amarihavodda2.jpg
43amarihavodda3.jpg
44amarihavodda4.jpg
45amarihavodda5.jpg
46amarihavodda6.jpg
47amarihavodda7.jpg
48amarihavodda8.jpg
48amarihavodda9.jpg
49amarihavodda10.jpg
4amarihavodda28.jpg
50amarihavodda11.jpg
51amarihavodda12.jpg
51amarihavodda13.jpg
52amarihavodda14.jpg
53amarihavodda16.jpg
54amarihavodda17.jpg
55amarihavodda18.jpg
56amarihavodda19.jpg
57amarihavodda21.jpg
58amarihavodda22.jpg
59amarihavodda23.jpg
5amarihavodda15(1).jpg
5amarihavodda20.jpg
5amarihavodda_beachvilla1.jpg
60amarihavodda24.jpg
61amarihavodda25.jpg
6amarihavodda_beachvilla2.jpg
7amarihavodda_beachvilla3.jpg
8amarihavodda_beachvilla4.jpg
9amarihavodda_beachvilla5.jpg
POBOČKA V PRAZE24/7S NÁMI JSTE VIPOSOBNÍ KONZULTANTIVÍZA PŘEDNOSTNĚPARKING NA LETIŠTIPORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat
Nebo volejte739 481 111

Reference

Petr S.

Dubaj a Abu Dhabí byly suprové. Skvělí lidé, ubytování, památky. Viděli jsme toho za těch pár dní opravdu hodně, paní průvodkyně zkušená a znalá, bylo úžasné, že nás všude provází Češka, která tam roky žije a má tak přehled o místních poměrech. Organizace perfektní.

Miroslav S.

Děkujeme Vám za organizaci a zajištění naší cesty na Myanmar. Vše klapalo bez chybičky a myslím, že jsme si maximálně užili část poznávací i odpočinkovou. Mohu vřele doporučit všem, kdo vyhledávají spíše individuální přístup a naprostý klid na liduprázdných plážích Ngapali Beach.

Michal N.

Díky moc za vše! Vše klaplo na 1*. Lety OK (Quatar Airways jsou špica!), ubytování v Dubaji i Abu Dhabi také super! 

Lenka L.

Za celou naši skupinu mockrát děkuji za zprostředkování velikonoční dovolené, která byla skvělá. Zejména pak děkujeme za Vaši vstřícnost, dále pak také za výbornou komunikaci. My jsme maximálně spokojeni a rádi Vašich služeb v budoucnu využijeme.

Martin H.

Vše slíbené jsme obdrželi, v průběhu zájezdu jsme se nesetkali s žádnou komplikací a vše prostě klaplo na jedničku.

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá.

Oldřich S.

Jsme vašimi spokojenými zákazníky.

Marek B.

Bylo to nejúžasnější!!! 

Eva J.

Dobrý den, vše se vydařilo, moc děkuji!

Radek K.

Výlet jsme si s manželkou užili nad očekávání a vše zafungovalo dle plánu.

Anna R.

Zájezd jsme si já i moje dcera moc užily. Ubytování a hotelové služby opravdu na vysoké úrovni.

Šárka S.

Opět jsme byly nadmíru spokojené s tím, jak jste nám vše dokonale zařídili a našim požadavkům se věnovali na 100%. Už teď víme, že se na vás obrátíme s naší podzimní cestou do Milána. Každopádně už teď vaší cestovní kancelář doporučuji všem svým kamarádům a známým. Děkuji vám za opět nadstandartně provedenou práci, člověk se s takovou profesionalitou v životě často nesetká.

Kateřina S.

Zájezd byl skvělý a moc jsme si to užili. Děkuji za zprostředkování krásného zážitku.

David K.

Díky moc za excelentní zajíštění nasi dovolene v Dubaji.

Václav N.

Dovolená byla výborně zorganizovaná, pěkné stylové hotely, dobré tipy na výlety. Takže jsme si to užili. Díky

Martin B.

Zájezd do Dubaje byl do posledního detailu dle našich představ, vše zafungovalo, užili jsme si to parádně.

Vít V.

Děkuji moc bylo to v pohodě. Moc se nám v Austrálii líbilo . Příští rok zase s Vámi na Ydykseb

Lenka K.

Se službami jsme byli velmi spokojeni. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Servis byl skvěle zajištěn, včetně nočního transferu na letiště.

Hotel očekávání splnil. Za nás spokojenost. :) Děkujeme

Luboš Z.

Krásná dovolená - dali jsme na doporučení hotelu a udělali jsme dobře. Skvělé jídlo, krásná pláž. Vše do transferu, přes check-in až po ubytování fungavalo na 1. Těšíme se už na další dovolenou