Chelsea FC - Cesty za zážitky

Chelsea FC - Cesty za zážitky

Chelsea FC

Chelsea FC hraje v nejvyšší anglické fotbalové soutěži Premier League nepřetržitě od sezóny 1989/1990. Jeho domácím stadionem je londýnský Stamford Bridge. 

Londýn je hlavní město Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Londýn má asi 8 milionů obyvatel. Směs historie, přelomové architektury a kultury vytvořila úchvatné a neustále se vyvíjející město. Je zde skutečně něco, co osloví každého. Ať už jsou jeho zájmy jakékoli, Londýn je uspokojí. Přijeďte a zjistěte sami, co všechno vám může nabídnout… Nespočet galerií, muzeí a možností zábavy. Tato živá metropole zahrnuje rozličné kultury svých obyvatel, jež se navenek projevují v kuchyni, obchodech, hudbě a celé řadě festivalů. Nachází se zde čtyři Památníky Světového dědictví - Westminsterský palác, Tower, Maritime Greenwich a zahrady Kew. V Londýně je 3800 hospod, tj. 9% z celého území Spojeného království. A pokud hledáte skvělé místo k nákupům, rozhodně se vydejte na Oxford Street, kde na Vás čeká jeden obchod vedle druhého. 

Stamford Bridge je fotbalový stadion ležící na hranici čtvrtí Fulham a Chelsea, na jihozápadě Londýna. Je domácím stadionem anglického klubu Chelsea FC. Stamford Bridge je ucelený komplex, zahrnující oficiální klubový obchod, dvojici čtyřhvězdičkových hotelů (Millennium a Copthorne) a několik restaurací.

Termíny Hotely Informace Fotogalerie
datum
název
termín
cena
31.03.2018
Chelsea FC - TOTTENHAM HOTSPUR FC
30.03. - 01.04.2018
od 18 140 Kč
poptávka
07.04.2018
Chelsea FC - WEST HAM UNITED FC
06.04. - 08.04.2018
od 13 660 Kč
poptávka
21.04.2018
Chelsea FC - HUDDERSFIELD TOWN FC
20.04. - 22.04.2018
od 12 760 Kč
poptávka
05.05.2018
Chelsea FC - LIVERPOOL FC
04.05. - 06.05.2018
od 19 820 Kč
poptávka

Informace

Londýn, Velká BritánieAutorizované vstupenkyLeteckyKomplexní cestovní pojištěníZákonné pojištění proti úpadku CKUbytování se snídaní

Vstupenky

 • West Stand Upper - standardní místa 1.kategorie - podélná tribuna

Doporučený hotel

Holiday Inn Express Earls Court

Holiday Inn Express Earls Court nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a moderní bar. Světlé pokoje mají satelitní TV s filmy na přání, klimatizaci, Wi-Fi a vlastní koupelnu s fénem. Hotel podává každý den vydatnou snídani formou bufetu, která zahrnuje teplé i studené pokrmy. Bar Great Room s velkoplošnou TV, na které se vysílají živé sportovní přenosy, nabízí lehká jídla a občerstvení. Holiday Inn Express Earls Court se nachází jen 10 minut chůze od konferenčního centra Earls Court a výstaviště Olympia. Stadion Stamford Bridge, domovské hřiště fotbalového klubu Chelsea, je vzdálený 15 minut chůze. Ke stanici metra West Kensington dojdete za 5 minut.

Cena zahrnuje

 • Vstupenku 1. kategorie na tribunu West Stand Upper na vybrané utkání Chelsea FC 
 • Zpáteční letenku Praha - Londýn s příručním zavazadlem
 • Ubytování na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
 • Komplexní cestovní pojištění

Cena nezahrnuje
 • Transfery z letiště na hotel a z hotelu na letiště
 • Prohlídku stadionu Stamford Bridge
 • Stravu a nápoje nad rámec ubytovacího balíčku
 • Odbavovaná zavazadla v letadle

Obecné podmínky

 • Cena je platná pro 1 osobu při minimálním počtu dvou osob
 • Veškeré vstupenky zajišťujeme do sektoru domácích, není-li domluveno jinak
 • Místa jsou garantována vedle sebe, není-li uvedeno jinak
 • Chcete-li si být jisti rozmístěním vstupenek, kontaktujte nás
 • Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě, jestliže je tato třída obsazena, nabídneme nejbližší možný termín odletu či zkalkulujeme nabídku dle aktuální ceny letenky ve vámi požadovaném termínu
 • Cena nezahrnuje případné změny tax a letištních poplatků
 • V případě vašeho zájmu o cestu za tímto zážitkem nejprve ověřujeme aktuální dostupnost vstupenek, poté již nic nebrání vaší cestě
 • Datum a čas utkání může být z důvodu účasti mužstev v (evropských) pohárech změněno, definitivně potvrzen je termín utkání cca 10 dní před výkopem

Londýn, Velká Británie

chelsea.jpg

Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat
Nebo volejte739 481 111

Hertha Berlín

od 2 690 Kč

Reference

Vlastimil Ch.

Vše proběhlo OK, hotel byl slušný a na dobrém místě, vstupenky též na dobrá sedadla.

Martin H.

Vše slíbené jsme obdrželi, v průběhu zájezdu jsme se nesetkali s žádnou komplikací a vše prostě klaplo na jedničku.

Oldřich S.

Jsme vašimi spokojenými zákazníky.

Jitka T.

Byli jsme na úrovni branky, a zrovna na správné straně, když padaly góly.

Branislav K.

Málokto sa môže pochváliť, že videl 7 gólové El Clásico, tri penalty v jednom zápase plus červená karta, hattrick.

Eva V.

Barcelona úžasná!! Stadion krásný, na prohlídce jsme strávili nejméně 3 hodiny a zápas byl úžasný, atmosféra neuvěřitelná, i mně, ačkoliv nejsem žádný extra fotbalový fanda a nerozumím tomu, tak mě to úplně pohltilo a pořádně jsme si i zakřičeli goooool.

Anna R.

Zájezd jsme si já i moje dcera moc užily. Ubytování a hotelové služby opravdu na vysoké úrovni.

Zdeňka Š.

Děkuji za zařízení lístků na fotbal Barcelona vs. Real Madrid, chlapi byli naprosto nadšení, místa měli úžasná, vstupenky na ně už čekaly na recepci, prostě si celý pobyt náramně užili a prý příští rok ve stejnou dobu na stejné utkání chtějí jet znovu!

Martin H.

Chtěl bych Vám poděkovat za zprostředkování zájezdu na zápas Manchesteru United a Chelsea. Celý zájezd proběhl bez jakýchkoliv potíží. Rád se opět ozvu, jakmile najdeme nějaký další zápas, na který bychom se rádi podívali.

Dana J.

Cesta do Manchesteru proběhla v naprostém pořádku. Pánové byli unešeni, ubytování bylo taky na výbornou a zápas? Tak to byl jen vrchol zážitku, naprostá ""bomba"". Jsem opravdu moc ráda, že jsem si vybrala právě vaší cestovní kancelář. Váš servis je na velmi vysoké úrovni. 

Branislav K.

Zážitok vynikajúci. Málokto sa môže pochváliť, že videl 7 gólové El Clásico na vlastné oči, tri penalty v jednom zápase plus červená karta, hattrick...... Akurát ako fanúškovia Realu sme boli smutní z výsledku, ale to je život a šport. Ešte raz ďakujem za spoluprácu a teším na prípadné ďalšie zážitkové akcie pod vašou organizátorskou taktovkou.

Lucie P.

Chtěla jsem Vám poděkovat za zprostředkování fotbalového utkání v Mnichově. Fotbal jsme si opravdu užili a byl to velký sportovní zážitek. Vaši cestovní kancelář a Váš osobní přístup mohu jen doporučit dalším zájemcům.

Václav B.

Děkuji Vám za organizaci mého londýnského výletu. Vše proběhlo bez nejmenších komplikací - cesta, ubytování i listky - vše bylo v pořádku. Zápas jsem si užil, jen mohl padnout nějaký ten gól do sítě Southamptonu :-)