Emirates Palace Marina 5*, Dubaj - Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi - Cesty za zážitky

Emirates Palace Marina 5*, Dubaj - Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

Hotel Emirates Palace, který se nachází na nedotčené soukromé pláži, je ztělesněním luxusu v Abu Dhabi a představuje arabskou pohostinnost v té nejlepší kvalitě. Každý z pokojů a apartmánů resortu je zařízen na nejvyšší úro...

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Emirates Palace Marina 5*, Dubaj - Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

Abu Dhabi

Hotel Emirates Palace, který se nachází na nedotčené soukromé pláži, je ztělesněním luxusu v Abu Dhabi a představuje arabskou pohostinnost v té nejlepší kvalitě. Každý z pokojů a apartmánů resortu je zařízen na nejvyšší úrovni komfortu, má úžasný výhled a nabízí 24hodinové služby komorníka. Osm stravovacích zařízení nabízí různé kuchyně vytvořené světoznámými šéfkuchaři a resort se může pochlubit svěžími zahradami, honosnými lázněmi, dvěma bazény s regulovanou teplotou, dětským klubem a soukromým přístavem. S mnoha hlavními atrakcemi Abú Dhabi v krátké vzdálenosti, včetně vynikajících nákupních destinací a působivých kulturních památek a památek, nabízí Emirates Palace hostům ideální místo pro objevování krásy a šarmu hlavního města Spojených arabských emirátů.

Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat +420 739 481 111
Recenze
Petr S.

Dubaj a Abu Dhabí byly suprové. Skvělí lidé, ubytování, památky. Viděli jsme toho za těch pár dní opravdu hodně, paní průvodkyně zkušená a znalá, bylo úžasné, že nás všude provází Češka, která tam roky žije a má tak přehled o místních poměrech. Organizace perfektní.

Miroslav S.

Děkujeme Vám za organizaci a zajištění naší cesty na Myanmar. Vše klapalo bez chybičky a myslím, že jsme si maximálně užili část poznávací i odpočinkovou. Mohu vřele doporučit všem, kdo vyhledávají spíše individuální přístup a naprostý klid na liduprázdných plážích Ngapali Beach.

Michal N.

Díky moc za vše! Vše klaplo na 1*. Lety OK (Quatar Airways jsou špica!), ubytování v Dubaji i Abu Dhabi také super! 

Lenka L.

Za celou naši skupinu mockrát děkuji za zprostředkování velikonoční dovolené, která byla skvělá. Zejména pak děkujeme za Vaši vstřícnost, dále pak také za výbornou komunikaci. My jsme maximálně spokojeni a rádi Vašich služeb v budoucnu využijeme.

Martin H.

Vše slíbené jsme obdrželi, v průběhu zájezdu jsme se nesetkali s žádnou komplikací a vše prostě klaplo na jedničku.

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá.

Oldřich S.

Jsme vašimi spokojenými zákazníky.

Marek B.

Bylo to nejúžasnější!!! 

Eva J.

Dobrý den, vše se vydařilo, moc děkuji!

Radek K.

Výlet jsme si s manželkou užili nad očekávání a vše zafungovalo dle plánu.

Anna R.

Zájezd jsme si já i moje dcera moc užily. Ubytování a hotelové služby opravdu na vysoké úrovni.

Šárka S.

Opět jsme byly nadmíru spokojené s tím, jak jste nám vše dokonale zařídili a našim požadavkům se věnovali na 100%. Už teď víme, že se na vás obrátíme s naší podzimní cestou do Milána. Každopádně už teď vaší cestovní kancelář doporučuji všem svým kamarádům a známým. Děkuji vám za opět nadstandartně provedenou práci, člověk se s takovou profesionalitou v životě často nesetká.

Kateřina S.

Zájezd byl skvělý a moc jsme si to užili. Děkuji za zprostředkování krásného zážitku.

David K.

Díky moc za excelentní zajíštění nasi dovolene v Dubaji.

Václav N.

Dovolená byla výborně zorganizovaná, pěkné stylové hotely, dobré tipy na výlety. Takže jsme si to užili. Díky

Martin B.

Zájezd do Dubaje byl do posledního detailu dle našich představ, vše zafungovalo, užili jsme si to parádně.

Vít V.

Děkuji moc bylo to v pohodě. Moc se nám v Austrálii líbilo . Příští rok zase s Vámi na Ydykseb

Lenka K.

Se službami jsme byli velmi spokojeni. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Servis byl skvěle zajištěn, včetně nočního transferu na letiště. Hotel očekávání splnil. Za nás spokojenost. :) Děkujeme

Luboš Z.

Krásná dovolená - dali jsme na doporučení hotelu a udělali jsme dobře. Skvělé jídlo, krásná pláž. Vše do transferu, přes check-in až po ubytování fungavalo na 1. Těšíme se už na další dovolenou

Hana B.

Chtěla bych Vám poděkovat za krásně zorganizovaný výlet za teplem.Hotel byl skvělý, moc jsme si to užili.

Pavel S.

Dubaj jsme si užili, vše bylo OK. Expo pecka. Takže za mě fakt supr dovča, díky!

Pavel S.

Chtěl bych poděkovat za organizaci dovolené. Myslím, že máme všichni nezapomenutelný zážitek. Určitě se zastavíme ukázat nějaké foto.

Tomáš K.

Díky za zařízení Dubaje, krátké, výživné

Jana F.

Chtěla bych poděkovat za krásnou dovolenou, moc se nám to všem líbilo. Ráj na Zemi byl fakt top. Spokojeni jsme byli s ubytkem, stravou i s cestovkou. Ještě jednou velké díky a těším se na příště!

Kristýna C.

Dovolená byla úžasná. Hotel čístý, personál milý, počasí vyšlo také na jedničku, takže za nás spokojenost. Moc děkuji za služby a troufám si říct, že jsem s Vámi nebyla naposledy.

InformaceDestinace

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Nedotčená soukromá pláž
  • Luxusní hotel
  • Představuje arabskou pohostinnost v nejlepší kvalitě.
  • Úžasný pohled
  • 24hodinové služby Chamberlain
  • Osm stravovacích zařízení nabízí různé kuchyně vytvořené světovými kuchaři
  • Soukromý přístav
  • Ferrari Land, Yas Island, Sheikh Mosque Zayeda…

Přehled programu

POKOJE

Deluxe City View Room - Pokoj Deluxe s výhledem na město 

Tento okouzlující a sofistikovaný pokoj s postelí king nebo manželskými postelemi má nádherný výhled na město, luxusní koupelnu a vybavení a soukromou terasu.


Deluxe Garden View Room– Pokoj Deluxe s výhledem do zahrady 

Sofistikovaná citlivost hotelu se dokonale odráží v těchto elegantních a prostorných pokojích s výhledem do zahrady, nábytkem na míru, luxusní koupelnou a vybavením.


Deluxe Garden Terrace Room - Pokoj Deluxe se zahradní terasou 

Tento prostorný pokoj se soukromou terasou s nádherným výhledem zvýrazňujícím krásu Abú Dhabi je vybaven elegantním nábytkem na míru, moderním zařízením a luxusní koupelnou.


Deluxe Sea View Room– Pokoj Deluxe s výhledem na moře 

S úchvatným výhledem na záliv z vašeho soukromého balkonu, mezi hlavní prvky vašeho velkorysého pokoje patří moderní nábytek a výzdoba na míru s luxusními arabskými designovými akcenty a špičková zábavní technologie.


Club Sea View Room - Pokoj Club s výhledem na moře 

Váš pokoj okouzlí designovými akcenty včetně ebonizovaného ořechu a leštěného mramoru, které jsou součástí elegantního moderního zařízení s luxusními arabskými motivy. Využijte exkluzivní přístup do EP Clubu, když si rezervujete tento typ pokoje.


Sea View Suite - Suita s výhledem na moře 

Soukromý svět nenápadného luxusu na vás čeká, když si vyberete naši rozsáhlou suitu, která je vybavena úchvatným výhledem na moře, 24hodinovou službou komorníka, vířivkou a prvotřídní zábavou.


Panoramic Sea View Suite - Suita s panoramatickým výhledem na moře 

Tato suita je opravdu jedním z nejlepších ubytování v Emirátech a nabízí soukromé útočiště nenápadného luxusu s úchvatným 180stupňovým výhledem na moře, 24hodinové služby komorníka, vířivku a možnosti zábavy na světové úrovni.


Royal Suite - Královská suita 

Rozlehlá královská suita nabízí výjimečný design a ultraluxusní prvky, zatímco ty nejlepší služby, úchvatný výhled na záliv lemovaný palmami a vířivka zaručují opravdu exkluzivní zážitek.


Deluxe Palace Suite - Suita Deluxe Palace 

Pozoruhodná suita o rozloze 140 m2 nabízí luxusní designové akcenty, obývací pokoj, vířivku a úžasný výhled na záliv lemovaný palmami, přičemž 24hodinové služby komorníka a prvotřídní zábava uspokojí všechny potřeby hostů.


Deluxe Beachfront Suite

Úžasná plážová suita Deluxe zaručuje úchvatný, rozsáhlý 180stupňový výhled na trblietavý záliv, zatímco oddělený obývací pokoj, koupelna s vířivkou, zábavné centrum světové třídy, postel velikosti king a elegantní moderní dekor spolu vyzařují vrchol luxusu. 24hodinová služba komorníka zajišťuje, že každý požadavek může být splněn kdykoli, dokud je terasa vaší suity útočištěm pod holým nebem.


Beachfront Suite King Bed - Plážová suita s postelí king 

Nádherné výhledy na pláž s bílým pískem a trblietavý záliv doplňují ty nejlepší 24hodinové služby komorníka. Kompletně vybavená koupelna s vířivkou, prvotřídní zábavní centrum, postel king a elegantní moderní dekor spolu vyzařují vrchol luxusního bydlení.


Two Bedroom Palace Suite - Suita Palace se 2 ložnicemi 

Tento nápadný a přepychový apartmán má velké postele, opulentní koupelnu s jacuzzi, luxusní designové akcenty, 24hodinovou službu komorníka a úchvatný výhled na moře, který představuje vrchol luxusního bydlení. Rozlehlá suita Palace s 2 ložnicemi a rozlohou 330 m2 nabízí moderní designové akcenty, jako je nádherný španělský mramor nebo vyšívané látky z čistého hedvábí, obývací pokoj, luxusní postel king a skvělou koupelnu s velkou vanou a vířivkou. Nejkvalitnější 24hodinové služby komorníka zajišťují splnění jakéhokoli požadavku a zároveň úchvatný výhled na záliv lemovaný palmami a zábavné centrum světové třídy, které představuje vrchol luxusního bydlení.Three Bedroom Palace Suite King Beds - Suita Palace se 3 ložnicemi a postelí king 

Tři propojené suity, které jsou mezníkem v pohostinství na Blízkém východě, poskytují více než 470 m² bezkonkurenčního královského bohatství včetně nádherného majlisu, rozlehlé terasy a jídelny se špajzou. V této úžasné tříložkové suitě Palace o rozloze 470 m2 (5 060 m2) oplývá bohatstvím, bezpečností a klidem. Rozlehlý majlis, tři nápadné a přepychové ložnice a koupelny s vířivkou jsou doplněny designovými akcenty včetně nádherného španělského mramoru a čistého hedvábí. Toto pozoruhodné ubytování doplňuje kompletní špajza a stravovací zařízení a úchvatný 180stupňový výhled na záliv lemovaný palmami.


RESTAURACE

Autentické kulinářské zážitky z celého světa. Objevte skvělou kuchyni a nápoje v dokonale navrženém prostředí.Obecné podmínky

Proč s CestyZaZazitky.cz?


Vaši dovolenou Vám tvoříme na míru, webová nabídka je pouze inspirací - místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov…), délka pobytu, typ pokoje, rozsah stravování i nadstandardní služby... My doporučujeme na základě dlouholetých zkušeností, Vy rozhodujete.


Šetříme Váš čas i peníze - nemusíte trávit čas hledáním a výběrem resortu pro Vaši dovolenou, zpracujeme Vám nabídky dle Vašich přání a požadavků, doporučíme Vám nejoptimálnější řešení Vašeho pobytu i leteckých spojení a transferů. Máme k dispozici spousty akčních nabídek, slev a bonusových programů. Místa a hotely známe, mámě je prověřené a poradíme Vám z vlastní zkušenosti a na základě hodnocení našich klientů.


Osobní konzultanti – naši kolegové jsou Vám partnerem při přípravě – během dovolené – i po návratu. Vaši dovolenou připravujete společně. Konzultanti Vám rádi poskytnou nezbytné informace a nabídnou dostatek možností a variant dovolené, abychom se společně co nejvíce přiblížili Vaší ideální představě. Jste po celou dobu přípravy dovolené i v jejím průběhu v kontaktu s vaším osobním konzultantem, který zná do podrobností Vaši cestu, vaše služby také sám/sama zajišťuje a rezervuje. Nemusíte při každém telefonátu do anonymního call centra nebo mailu znovu opakovat své požadavky a přání. Na svého konzultanta máte osobní mail a mobilní telefon; a můžete tak jakákoliv přání řešit operativně a rychle.


Jsme tu pro Vás: Hotline 24/7 - Při plánování dovolené a především v jejím průběhu je Vám k dispozici naše hotline, na níž řešíme nenadále situace a dodatečná přání. Jsme vaším osobním concierge a partnerem po celou dobu vaší dovolené.


Žádné skryté poplatky - naše nabídnutá cena je konečná a nečekají Vás žádné další výdaje, o kterých bychom Vás předem neinformovali. Žádná nepříjemná překvapením.


Portfolio hotelů - v naší nabídce nenajdete desítky až stovky hotelů v každé destinaci. Nabízené hotely pečlivě vybíráme a víme, proč je doporučujeme. U našich hotelů vždy najdete přidanou hodnotu, pro kterou jsme daný hotel zařadili do naší kolekce. Nesnažíme se nabízet desítky hotelů stejné kategorie - jsme boutique, kde pro Vás vybíráme něco jedinečného a tím Vám usnadňujeme výběr. Abychom Vám mohli odborně poradit, zvolili jsme užší portfolio hotelů, které známe a garantujeme kvalitu jejich služeb a vždy dobrý poměr cena - výkon. Pokud si však z naší nabídky nevyberete, zajistíme hotel podle vašich přání. Spolupracujeme s mnoha partnery, hotelovými řetězci i rezervačními systémy, abychom vždy našli nejlepší cenu.

Abu Dhabi