Emirates Palace Marina 5*, Dubaj - Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi - Cesty za zážitky

Emirates Palace Marina 5*, Dubaj - Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

Hotel Emirates Palace 5*, který se nachází na nedotčené soukromé pláži, je ztělesněním luxusu v Abu Dhabi. Představuje arabskou pohostinnost v té nejlepší kvalitě. Každý z pokojů a apartmánů resortu je zařízen na nejvyšší ú...

n/a 0°C

Powered by WeatherAPI.com

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Emirates Palace Marina 5*, Dubaj - Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

Spojené arabské emiráty

Hotel Emirates Palace 5*, který se nachází na nedotčené soukromé pláži, je ztělesněním luxusu v Abu Dhabi. Představuje arabskou pohostinnost v té nejlepší kvalitě. Každý z pokojů a apartmánů resortu je zařízen na nejvyšší úrovni komfortu, má úžasný výhled a nabízí 24hodinové služby komorníka. 

Osm stravovacích zařízení nabízí různé kuchyně vytvořené světoznámými šéfkuchaři. Resort se dále může pochlubit svěžími zahradami, honosnými lázněmi, dvěma bazény s regulovanou teplotou, dětským klubem a soukromým přístavem. 

S mnoha hlavními atrakcemi Abú Dhabi v krátké vzdálenosti, včetně vynikajících nákupních destinací a působivých kulturních památek nabízí Emirates Palace hostům ideální místo pro objevování krásy a šarmu hlavního města Spojených arabských emirátů.

Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat +420 739 481 111
Recenze
Petr S.

Dubaj a Abu Dhabí byly suprové. Skvělí lidé, ubytování, památky. Viděli jsme toho za těch pár dní opravdu hodně, paní průvodkyně zkušená a znalá, bylo úžasné, že nás všude provází Češka, která tam roky žije a má tak přehled o místních poměrech. Organizace perfektní.

Miroslav S.

Děkujeme Vám za organizaci a zajištění naší cesty na Myanmar. Vše klapalo bez chybičky a myslím, že jsme si maximálně užili část poznávací i odpočinkovou. Mohu vřele doporučit všem, kdo vyhledávají spíše individuální přístup a naprostý klid na liduprázdných plážích Ngapali Beach.

Michal N.

Díky moc za vše! Vše klaplo na 1*. Lety OK (Quatar Airways jsou špica!), ubytování v Dubaji i Abu Dhabi také super! 

Lenka L.

Za celou naši skupinu mockrát děkuji za zprostředkování velikonoční dovolené, která byla skvělá. Zejména pak děkujeme za Vaši vstřícnost, dále pak také za výbornou komunikaci. My jsme maximálně spokojeni a rádi Vašich služeb v budoucnu využijeme.

Martin H.

Vše slíbené jsme obdrželi, v průběhu zájezdu jsme se nesetkali s žádnou komplikací a vše prostě klaplo na jedničku.

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá.

Oldřich S.

Jsme vašimi spokojenými zákazníky.

Marek B.

Bylo to nejúžasnější!!! 

Eva J.

Dobrý den, vše se vydařilo, moc děkuji!

Radek K.

Výlet jsme si s manželkou užili nad očekávání a vše zafungovalo dle plánu.

Anna R.

Zájezd jsme si já i moje dcera moc užily. Ubytování a hotelové služby opravdu na vysoké úrovni.

Šárka S.

Opět jsme byly nadmíru spokojené s tím, jak jste nám vše dokonale zařídili a našim požadavkům se věnovali na 100%. Už teď víme, že se na vás obrátíme s naší podzimní cestou do Milána. Každopádně už teď vaší cestovní kancelář doporučuji všem svým kamarádům a známým. Děkuji vám za opět nadstandartně provedenou práci, člověk se s takovou profesionalitou v životě často nesetká.

Kateřina S.

Zájezd byl skvělý a moc jsme si to užili. Děkuji za zprostředkování krásného zážitku.

David K.

Díky moc za excelentní zajíštění nasi dovolene v Dubaji.

Václav N.

Dovolená byla výborně zorganizovaná, pěkné stylové hotely, dobré tipy na výlety. Takže jsme si to užili. Díky

Martin B.

Zájezd do Dubaje byl do posledního detailu dle našich představ, vše zafungovalo, užili jsme si to parádně.

Vít V.

Děkuji moc bylo to v pohodě. Moc se nám v Austrálii líbilo . Příští rok zase s Vámi na Ydykseb

Lenka K.

Se službami jsme byli velmi spokojeni. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Servis byl skvěle zajištěn, včetně nočního transferu na letiště. Hotel očekávání splnil. Za nás spokojenost. :) Děkujeme

Luboš Z.

Krásná dovolená - dali jsme na doporučení hotelu a udělali jsme dobře. Skvělé jídlo, krásná pláž. Vše do transferu, přes check-in až po ubytování fungavalo na 1. Těšíme se už na další dovolenou

Hana B.

Chtěla bych Vám poděkovat za krásně zorganizovaný výlet za teplem.Hotel byl skvělý, moc jsme si to užili.

Pavel S.

Dubaj jsme si užili, vše bylo OK. Expo pecka. Takže za mě fakt supr dovča, díky!

Pavel S.

Chtěl bych poděkovat za organizaci dovolené. Myslím, že máme všichni nezapomenutelný zážitek. Určitě se zastavíme ukázat nějaké foto.

Tomáš K.

Díky za zařízení Dubaje, krátké, výživné

Jana F.

Chtěla bych poděkovat za krásnou dovolenou, moc se nám to všem líbilo. Ráj na Zemi byl fakt top. Spokojeni jsme byli s ubytkem, stravou i s cestovkou. Ještě jednou velké díky a těším se na příště!

Kristýna C.

Dovolená byla úžasná. Hotel čístý, personál milý, počasí vyšlo také na jedničku, takže za nás spokojenost. Moc děkuji za služby a troufám si říct, že jsem s Vámi nebyla naposledy.

Tomáš K.

Díky za organizaci!Nakonec jsme využili i tématický park – aqua park.

InformaceDestinaceMapa

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Nedotčená soukromá pláž
  • Luxusní hotel
  • Představuje arabskou pohostinnost v nejlepší kvalitě
  • Úžasný pohled
  • 24hodinové služby Chamberlain
  • Osm stravovacích zařízení nabízí různé kuchyně vytvořené světovými kuchaři
  • Soukromý přístav
  • Ferrari Land, Yas Island, Sheikh Mosque Zayeda…

Přehled programu

Pokoje

Deluxe City View Room - Pokoj Deluxe s výhledem na město 

Tento okouzlující a sofistikovaný pokoj s postelí king nebo manželskými postelemi má nádherný výhled na město, luxusní koupelnu a vybavení a soukromou terasu.

Deluxe Garden View Room– Pokoj Deluxe s výhledem do zahrady 

Sofistikovaná citlivost hotelu se dokonale odráží v těchto elegantních a prostorných pokojích s výhledem do zahrady, nábytkem na míru, luxusní koupelnou a vybavením.

Deluxe Garden Terrace Room - Pokoj Deluxe se zahradní terasou 

Tento prostorný pokoj se soukromou terasou s nádherným výhledem zvýrazňujícím krásu Abú Dhabi je vybaven elegantním nábytkem na míru, moderním zařízením a luxusní koupelnou.

Deluxe Sea View Room– Pokoj Deluxe s výhledem na moře 

S úchvatným výhledem na záliv z vašeho soukromého balkonu, mezi hlavní prvky vašeho velkorysého pokoje patří moderní nábytek a výzdoba na míru s luxusními arabskými designovými akcenty a špičková zábavní technologie.

Club Sea View Room - Pokoj Club s výhledem na moře 

Váš pokoj okouzlí designovými akcenty včetně ebonizovaného ořechu a leštěného mramoru, které jsou součástí elegantního moderního zařízení s luxusními arabskými motivy. Využijte exkluzivní přístup do EP Clubu, když si rezervujete tento typ pokoje.

Sea View Suite - Suita s výhledem na moře 

Soukromý svět nenápadného luxusu na vás čeká, když si vyberete naši rozsáhlou suitu, která je vybavena úchvatným výhledem na moře, 24hodinovou službou komorníka, vířivkou a prvotřídní zábavou.

Panoramic Sea View Suite - Suita s panoramatickým výhledem na moře 

Tato suita je opravdu jedním z nejlepších ubytování v Emirátech a nabízí soukromé útočiště nenápadného luxusu s úchvatným 180stupňovým výhledem na moře, 24hodinové služby komorníka, vířivku a možnosti zábavy na světové úrovni.

Royal Suite - Královská suita 

Rozlehlá královská suita nabízí výjimečný design a ultraluxusní prvky, zatímco ty nejlepší služby, úchvatný výhled na záliv lemovaný palmami a vířivka zaručují opravdu exkluzivní zážitek.

Deluxe Palace Suite - Suita Deluxe Palace 

Pozoruhodná suita o rozloze 140 m2 nabízí luxusní designové akcenty, obývací pokoj, vířivku a úžasný výhled na záliv lemovaný palmami, přičemž 24hodinové služby komorníka a prvotřídní zábava uspokojí všechny potřeby hostů.

Deluxe Beachfront Suite

Úžasná plážová suita Deluxe zaručuje úchvatný, rozsáhlý 180stupňový výhled na záliv, zatímco oddělený obývací pokoj, koupelna s vířivkou, zábavné centrum světové třídy, postel velikosti king a elegantní moderní dekor spolu vyzařují vrchol luxusu. 24hodinová služba komorníka zajišťuje, že každý požadavek může být splněn kdykoli, dokud je terasa vaší suity útočištěm pod holým nebem.

Beachfront Suite King Bed - Plážová suita s postelí king 

Nádherné výhledy na pláž s bílým pískem a záliv doplňují ty nejlepší 24hodinové služby komorníka. Kompletně vybavená koupelna s vířivkou, prvotřídní zábavní centrum, postel king a elegantní moderní dekor spolu vyzařují vrchol luxusního bydlení.

Two Bedroom Palace Suite - Suita Palace se 2 ložnicemi 

Tento nápadný a přepychový apartmán má velké postele, opulentní koupelnu s jacuzzi, luxusní designové akcenty, 24hodinovou službu komorníka a úchvatný výhled na moře, který představuje vrchol luxusního bydlení. Rozlehlá suita Palace s 2 ložnicemi a rozlohou 330 m2 nabízí moderní designové akcenty, jako je nádherný španělský mramor nebo vyšívané látky z čistého hedvábí, obývací pokoj, luxusní postel king a skvělou koupelnu s velkou vanou a vířivkou. Nejkvalitnější 24hodinové služby komorníka zajišťují splnění jakéhokoli požadavku a zároveň úchvatný výhled na záliv lemovaný palmami a zábavné centrum světové třídy, které představuje vrchol luxusního bydlení.

Three Bedroom Palace Suite King Beds - Suita Palace se 3 ložnicemi a postelí king 

Tři propojené suity, které jsou mezníkem v pohostinství na Blízkém východě, poskytují více než 470 m² bezkonkurenčního královského bohatství včetně nádherného majlisu, rozlehlé terasy a jídelny. V této úžasné třílůžkové suitě Palace o rozloze 470 m2 (5 060 m2) oplývá bohatstvím, bezpečností a klidem. Rozlehlý majlis, tři nápadné a přepychové ložnice a koupelny s vířivkou jsou doplněny designovými akcenty včetně nádherného španělského mramoru a čistého hedvábí. Toto pozoruhodné ubytování doplňuje kompletní spižírna, stravovací zařízení a úchvatný 180stupňový výhled na záliv lemovaný palmami.Restaurace a bary

Autentické kulinářské zážitky z celého světa. Objevte skvělou kuchyni a nápoje v dokonale navrženém prostředí.Obecné podmínky

Proč s CestyZaZazitky.cz?

Vaši dovolenou Vám tvoříme na míru. Webová nabídka je pouze inspirací - místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov…), délka pobytu, typ pokoje, rozsah stravování i nadstandardní služby... My doporučujeme na základě dlouholetých zkušeností, Vy rozhodujete.

Šetříme Váš čas i peníze

Nemusíte trávit čas hledáním a výběrem resortu pro Vaši dovolenou. Zpracujeme Vám nabídky dle Vašich přání a požadavků. Doporučíme nejoptimálnější řešení Vašeho pobytu i leteckých spojení a transferů. Máme k dispozici spousty akčních nabídek, slev a bonusových programů. Místa a hotely známe. Máme je prověřené, poradíme Vám z vlastní zkušenosti a na základě hodnocení našich klientů.

Osobní konzultanti

Naši kolegové jsou Vám partnerem při přípravě, během i po návratu z dovolené. Vaši dovolenou připravujete společně. Konzultanti Vám rádi poskytnou nezbytné informace. Nabídnou dostatek možností a variant dovolené. Společně se tak, co nejvíce přiblížíme k Vaší ideální představě. Po celou dobu přípravy dovolené, i v jejím průběhu, jste v kontaktu s Vaším osobním konzultantem, který detailně zná Vaši cestu. Vaše služby také sám/sama zajišťuje a rezervuje. Nemusíte při každém telefonátu do anonymního call centra nebo mailu znovu opakovat své přání a požadavky. Na svého konzultanta máte osobní mail a mobilní telefon. Můžete tak jakákoliv přání řešit operativně a rychle.

Jsme tu pro Vás

Hotline 24/7 - Při plánování dovolené a především v jejím průběhu, je Vám k dispozici naše hotline, na níž řešíme nenadále situace a dodatečná přání. Jsme Vaším osobním concierge a partnerem po celou dobu Vaší dovolené.

Žádné skryté poplatky

Naše nabídnutá cena je konečná. Nečekají Vás žádné další výdaje, o kterých bychom Vás předem neinformovali. Žádná nepříjemná překvapení.

Portfolio hotelů

V naší nabídce nenajdete stovky hotelů v každé destinaci. Nabízené hotely pečlivě vybíráme a víme, proč je doporučujeme. U našich hotelů vždy najdete přidanou hodnotu, pro kterou jsme daný hotel zařadili do naší kolekce. Nesnažíme se nabízet desítky hotelů stejné kategorie - jsme boutique, kde pro Vás vybíráme něco jedinečného, a tím Vám usnadňujeme výběr. Abychom Vám mohli odborně poradit, zvolili jsme užší portfolio hotelů, které známe. Garantujeme kvalitu služeb. Vždy dobrý poměr cena/výkon. Pokud si však z naší nabídky nevyberete, zajistíme hotel podle Vašich přání. Spolupracujeme s mnoha partnery, hotelovými řetězci i rezervačními systémy, abychom vždy našli nejlepší cenu.

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty (SAE)

Dubaj ve Spojených arabských emirátech (SAE), patří mezi nejvyspělejší destinace na Blízkém východě a světě. S výrazným moderním designem, luxusem a technologickým pokrokem se Dubaj odlišuje od mnoha dalších destinací. Přestože se v některých aspektech podobá evropským metropolím, najdete zde i sociální a kulturní odlišnosti, což přidává Dubaji unikátní charakter.


Dubaj láká návštěvníky svými ohromujícími mrakodrapy, luxusními hotely, nákupními centry a rozsáhlými zábavními oblastmi. Město nabízí bohatou kulinářskou scénu a světově proslulé architektonické skvosty, jako jsou Burj Khalifa a Palm Jumeirah.


Výraznými atrakcemi v Dubaji jsou také luxusní resorty, golfová hřiště, a moderní umělecké a kulturní akce. Díky různorodosti aktivit, od adrenalinových zážitků po relaxaci na pláži, Dubaj nabízí zážitky pro každého návštěvníka.


Co vidět a navštívit v Dubaji

Burj Khalifa: Burj Khalifa je nejvyšší mrakodrap na světě, vystupující do výše více než 828 metrů, a nabízí úchvatné panoramatické výhledy na celé město Dubaj.

Palm Jumeirah: Uměle vytvořený ostrov ve tvaru palmy, Palm Jumeirah, je architektonický skvost s luxusními hotely, rezidencemi a impozantními vodními prvky.

Dubajská fontána: Nacházející se před Burj Khalifou, jedná se o největší taneční fontánu na světě, která každý večer nabízí ohromující vodní show s hudbou a světelným efektem.

Muzeum Al Fahidi: Postavené v historické čtvrti Al Fahidi, toto muzeum poskytuje pohled na historii a tradice Dubaje, včetně ukázek tradičních životních podmínek v poušti.

Souk Al Bahar: Souk Al Bahar je tradiční arabský trh situovaný v centru Dubaje, nabízející atmosféru starého orientu a široký výběr tradičních produktů, umění a řemesel.


Vstupní formality

Aktuálně platí ustanovení, že pro občany České republiky není potřeba vízum pro pobyt kratší než 90 dnů v rámci 180denního období. Stačí mít platný cestovní pas, který musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data vstupu. Cestuje-li dítě do 18 let s rodičem jiného jména, vyžaduje se kopie rodného listu dítěte v angličtině.


Politické uspořádání

Dubaj je monarchií s emírem jako hlavou státu. V rámci SAE existuje federální prezident, ale jeho pravomoci jsou omezené. Ve většině vnitřních záležitostí má každý emirát autonomii a vlastní vládu. Dubaj je jedním ze sedmi emirátů, které spolu tvoří Spojené arabské emiráty. Každý emirát má svého vlastního panovníka, který je členem vládnoucí rodiny.


Očkování a lékař

Pro cestu do Dubaje jsou určitá zdravotní opatření doporučena, ale žádná očkování nejsou povinná. Doporučuje se očkování proti hepatitidě A a B nebo proti břišnímu tyfu. Nemocnice a zdravotnická zařízení jsou široce dostupná v celém městě.


Jazyk

V Dubaji je arabština oficiálním jazykem, ale díky rozmanité povaze města je angličtina široce používaným komunikačním jazykem. Angličtina se běžně používá ve většině veřejných míst, obchodů, hotelů a turisticky orientovaných zařízení. V některých obchodech, restauracích a hotelích se můžete setkat s personálem hovořícím i hindsky, urdsky, čínsky a dalšími jazyky.


Náboženství

Ve Spojených arabských emirátů dominuje islám jako hlavní náboženství. V souladu s tradicemi a kulturními kořeny SAE hraje náboženství v životě obyvatel významnou roli. Křesťanství je v Dubaji také zastoupeno, ačkoli menším podílem. Vedle muslimů a křesťanů najdeme také menší komunity hinduistů, buddhistů a jiných vyznavačů různých náboženství.


Měna

V Dubaji platí oficiální měna dirham (AED). Jeden dirham se dělí na 100 fils. Místní kurz se může měnit, ale obecně se jedna AED pohybuje kolem 6,12 Kč. Většina míst v Dubaji přijímá jak bankovní karty, tak hotovost, ať už v místní měně nebo v amerických dolarech nebo eurech. Bankomaty jsou běžně k dispozici ve městě.


Důležitá telefonní čísla

Záchranná služba: 998

Hasiči: 997

Policie: 999

Pomoci se dovoláte i na čísle 112


Let z Evropy

Let z Prahy či Vídně obvykle to trvá přibližně 6 až 7 hodin. Přímé lety z Prahy nabízí hned několik společností.


Časový posun

V období středoevropského času je v Dubaji posun +3 hodiny, v době letního času je +2 hodiny.


Počasí

Teploty v Dubaji mohou být v létě extrémně vysoké, přesahující 40 °C. Pro milovníky horkého počasí a plážového odpočinku je léto ideální. Zimní měsíce (prosinec až únor) přinášejí příjemnější teploty kolem 20 °C, což je vhodné období pro prozkoumávání města a okolí.


Nápoje a strava

Vzhledem k vysokým teplotám je doporučeno mít vždy při sobě láhev s vodou, abyste zůstali hydratovaní. Místní kuchyně nabízí tradiční jídla, můžete zde ochutnat pokrmy jako je hummus, shawarma, falafel a různé druhy grilovaného masa. Také zde můžete narazit na pouliční stánky a trhy, kde můžete ochutnat místní street food, od grilovaných kebabů až po tradiční arabské sladkosti. V Dubaji platí silná omezení pro prodej a konzumaci alkoholu.


Nákupy

V Dubaji jsou tržiště a stánky běžným prvkem městského života. Zde můžete nalézt různé suvenýry, tradiční řemesla a místní produkty. Smlouvání o ceně je běžnou praxí na tržištích, a je to i zábavný způsob, jak si prohlédnout a zakoupit místní výrobky. Zboží zahrnuje tradiční oděvy, koření, a různé dekorativní předměty. Dubaj je známý svými impozantními obchodními centry, jako je Dubai Mall a Mall of the Emirates.


Elektrické napětí

V Dubaji je elektrické napětí standardizováno na hodnotu 230 V a frekvenci 50 Hz. V Dubaji se běžně používají zásuvky typu G, což je standard britské zásuvky. Tato zásuvka má tři kolíky, z nichž jeden je větší a slouží jako zemnící kolík s pojistkou, zatímco dva menší jsou napájecí kolíky. V Dubaji jsou k dispozici adaptéry pro britský standard, které lze snadno zakoupit na místě.