Juventus FC - Cesty za zážitky

Juventus FC - Cesty za zážitky

Cesty za zážitky Vám přináší cestovní kancelář Vivea

Juventus FC

Juventus FC je profesionální fotbalový klub z města Turína, které leží v severozápadní části Itálie. Jinak ho můžeme znát pod nejčastější přezdívkou Stará dáma. Klub byl založen v roce 1897 a je jedním z nejstarších a nejtradičnějších ze země Apeninského poloostrova. Název Juventus pochází z latinského slova iuventus. Od roku 1900 se pravidelně účastní nejvyšší domácí soutěže, nazývané Serie A.


Od letošního roku je hlavní posilou klubu prvotřídní fotbalová hvězda Cristiano Ronaldo, který se stěhuje z Madridu do Juventusu Turín. Držitel pěti Zlatých míčů, pětinásobný vítěz Ligy mistrů, mistr Evropy, trojnásobný šampion Anglie, dvojnásobný vítěz španělské ligy.


To je jen zlomek z výčtu úspěchů čtyřiatřicetiletého Cristiana Ronalda, jednoho z nejlepších fotbalistů, který kdy hrál. Nyní můžete Ronalda sledovat v akci v dresu italského Juventusu.


Data zápasů: 


21. 9. 2019           Juventus  vs. Verona

28.9. 2019            Juventus  vs. SPAL

1.10. 2019            Juventus  vs. Bayer 04Leverkusen

19.10. 2019          Juventus  vs. Bologna

22.10. 2019          Juventus  vs. Lokomotiv Moscow

30.10. 2019          Juventus  vs. Genoa

10.11. 2019          Juventus  vs. Milan

26.11. 2019          Juventus  vs. Atlético de Madrid

1.12. 2019            Juventus  vs. Sassuolo

15.12. 2019          Juventus  vs. Udinese

5.1. 2020              Juventus  vs. Cagliari

19.1. 2020            Juventus  vs. Parma

2.2. 2020              Juventus  vs. Fiorentina

16.2. 2020            Juventus  vs. Brescia

1.3. 2020              Juventus  vs. Internazionale

15.3. 2020            Juventus  vs. Lecce

5.4. 2020              Juventus  vs. Torino

19.4. 2020            Juventus  vs. Atalanta

26.4. 2020            Juventus  vs. Lazio

10.5. 2020            Juventus  vs. Sampdoria

24.5. 2020            Juventus  vs. RomaTermíny Hotely Informace Fotogalerie Destinace

Informace

Autorizované vstupenkyLeteckyKomplexní cestovní pojištěníZákonné pojištění proti úpadku CKSnídaně
POBOČKA V PRAZE24/7S NÁMI JSTE VIPOSOBNÍ KONZULTANTIVÍZA PŘEDNOSTNĚPARKING NA LETIŠTIPORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat
Nebo volejte739 481 111

Reference

Vlastimil Ch.

Vše proběhlo OK, hotel byl slušný a na dobrém místě, vstupenky též na dobrá sedadla.

Martin H.

Vše slíbené jsme obdrželi, v průběhu zájezdu jsme se nesetkali s žádnou komplikací a vše prostě klaplo na jedničku.

Oldřich S.

Jsme vašimi spokojenými zákazníky.

Jitka T.

Byli jsme na úrovni branky, a zrovna na správné straně, když padaly góly.

Branislav K.

Málokto sa môže pochváliť, že videl 7 gólové El Clásico, tri penalty v jednom zápase plus červená karta, hattrick.

Eva V.

Barcelona úžasná!! Stadion krásný, na prohlídce jsme strávili nejméně 3 hodiny a zápas byl úžasný, atmosféra neuvěřitelná, i mně, ačkoliv nejsem žádný extra fotbalový fanda a nerozumím tomu, tak mě to úplně pohltilo a pořádně jsme si i zakřičeli goooool.

Anna R.

Zájezd jsme si já i moje dcera moc užily. Ubytování a hotelové služby opravdu na vysoké úrovni.

Zdeňka Š.

Děkuji za zařízení lístků na fotbal Barcelona vs. Real Madrid, chlapi byli naprosto nadšení, místa měli úžasná, vstupenky na ně už čekaly na recepci, prostě si celý pobyt náramně užili a prý příští rok ve stejnou dobu na stejné utkání chtějí jet znovu!

Martin H.

Chtěl bych Vám poděkovat za zprostředkování zájezdu na zápas Manchesteru United a Chelsea. Celý zájezd proběhl bez jakýchkoliv potíží. Rád se opět ozvu, jakmile najdeme nějaký další zápas, na který bychom se rádi podívali.

Dana J.

Cesta do Manchesteru proběhla v naprostém pořádku. Pánové byli unešeni, ubytování bylo taky na výbornou a zápas? Tak to byl jen vrchol zážitku, naprostá ""bomba"". Jsem opravdu moc ráda, že jsem si vybrala právě vaší cestovní kancelář. Váš servis je na velmi vysoké úrovni. 

Branislav K.

Zážitok vynikajúci. Málokto sa môže pochváliť, že videl 7 gólové El Clásico na vlastné oči, tri penalty v jednom zápase plus červená karta, hattrick...... Akurát ako fanúškovia Realu sme boli smutní z výsledku, ale to je život a šport. Ešte raz ďakujem za spoluprácu a teším na prípadné ďalšie zážitkové akcie pod vašou organizátorskou taktovkou.

Lucie P.

Chtěla jsem Vám poděkovat za zprostředkování fotbalového utkání v Mnichově. Fotbal jsme si opravdu užili a byl to velký sportovní zážitek. Vaši cestovní kancelář a Váš osobní přístup mohu jen doporučit dalším zájemcům.

Václav B.

Děkuji Vám za organizaci mého londýnského výletu. Vše proběhlo bez nejmenších komplikací - cesta, ubytování i listky - vše bylo v pořádku. Zápas jsem si užil, jen mohl padnout nějaký ten gól do sítě Southamptonu :-)

Lenka L.

Za celou naši skupinu mockrát děkuji za zprostředkování velikonoční dovolené v Londýně, která byla skvělá. Zejména pak děkujeme za Vaši vstřícnost ohledně našich požadavků ohledně studií a stadionu Chelsea, dále pak také za výbornou komunikaci. My jsme maximálně spokojeni a rádi Vašich služeb v budoucnu využijeme.

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá.

Johana P.

Rodiče byli maximálně spokojeni a nadšeni, jak ze samotného výletu, tak i např. z výběru ubytování. Moc děkuji za spolupráci!

Kateřina S.

Zájezd byl skvělý a moc jsme si to užili. Děkuji za zprostředkování krásného zážitku.

Vendula H.

Zážitek to byl obrovský, všechno klaplo na jedničku.Moc jsme si užili atmosféru arény a zápasu. Moc za vše děkujeme a zase se na Vás v budoucnu obrátíme. Velké díky za skvělé služby a servis, které poskytujete.

Vladimíra V.

Chtěla bych poděkovat za fotbalový zájezd, za Vaši ochotu, vstřícnost a bezproblémovou komunikaci. Vše proběhlo bez problémů a my jsme zažili neopakovatelnou atmosféru. Ještě jednou děkujeme a rádi Vaši CK doporučíme ostatním...

Petr B.

Musím před Vámi vyseknout hlubokosklon, protože servis na skvělé úrovni. Od nekonečné trpělivosti při přípravě, přes zajištění kvalitních služeb až po ověření po návratu. Na stadionu jsme měli výtečná místa, takže fotbalový zážitek nic nezkazilo. Děkuji