Keňa - pláž Diani - Kinondo Kwetu - luxusní butikový resort - Cesty za zážitky

Keňa - pláž Diani - Kinondo Kwetu - luxusní butikový resort

V jižní části nejkrásnější keňské pláže stojí luxusní butikový resort Kinondo Kwetu. Je to malý a svým konceptem jedinečný resort, který si pro radost postavil švédský pár Ida a Filip Anderssonovi jako svůj “vzdálený afri...

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Keňa - pláž Diani - Kinondo Kwetu - luxusní butikový resort

Keňa

V jižní části nejkrásnější keňské pláže stojí luxusní butikový resort Kinondo Kwetu. Je to malý a svým konceptem jedinečný resort, který si pro radost postavil švédský pár Ida a Filip Anderssonovi jako svůj “vzdálený africký domov”. Anderssonovi jsou vzdálení příbuzní baronky Blixenové a mají tak k Africe blízko. Jejich láska ke Keni dodá vaší dovolené ojedinělý pocit vřelosti a pocitu skutečného domova na vzdáleném kontinentu.


V Kinondo Kwetu zažijete neformální přírodní luxus a domácí atmosféru. Každý kousek nábytku, každá dekorace a každý pokoj má svůj příběh. Vše Anderssonovi pečlivě hledali, sbírali a vybírali. Každá drobnost má své místo. Tento cit pro detail cítíte na každém kroku. Nenajdete tu stříbrné lžičky, zlaté kohoutky ani číšníky ve “fraku”, o to víc ale vnímáte neformální náladu, skvělý servis a velký cit pro detail. Kinondo Kwetu je naprosto jedinečné místo, které vřele doporučujeme pro vaši romantickou dovolenou, pobyt na pláži s dětmi nebo svatební cestu (resort je tak malý, že si ho můžete pronajmout celý pro sebe).


Akční nabídky 5za4

Slevy pro novomanžele

od 88 900
Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat +420 739 481 111
Recenze
Petr S.

Dubaj a Abu Dhabí byly suprové. Skvělí lidé, ubytování, památky. Viděli jsme toho za těch pár dní opravdu hodně, paní průvodkyně zkušená a znalá, bylo úžasné, že nás všude provází Češka, která tam roky žije a má tak přehled o místních poměrech. Organizace perfektní.

Miroslav S.

Děkujeme Vám za organizaci a zajištění naší cesty na Myanmar. Vše klapalo bez chybičky a myslím, že jsme si maximálně užili část poznávací i odpočinkovou. Mohu vřele doporučit všem, kdo vyhledávají spíše individuální přístup a naprostý klid na liduprázdných plážích Ngapali Beach.

Michal N.

Díky moc za vše! Vše klaplo na 1*. Lety OK (Quatar Airways jsou špica!), ubytování v Dubaji i Abu Dhabi také super! 

Lenka L.

Za celou naši skupinu mockrát děkuji za zprostředkování velikonoční dovolené, která byla skvělá. Zejména pak děkujeme za Vaši vstřícnost, dále pak také za výbornou komunikaci. My jsme maximálně spokojeni a rádi Vašich služeb v budoucnu využijeme.

Martin H.

Vše slíbené jsme obdrželi, v průběhu zájezdu jsme se nesetkali s žádnou komplikací a vše prostě klaplo na jedničku.

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá.

Oldřich S.

Jsme vašimi spokojenými zákazníky.

Marek B.

Bylo to nejúžasnější!!! 

Eva J.

Dobrý den, vše se vydařilo, moc děkuji!

Radek K.

Výlet jsme si s manželkou užili nad očekávání a vše zafungovalo dle plánu.

Anna R.

Zájezd jsme si já i moje dcera moc užily. Ubytování a hotelové služby opravdu na vysoké úrovni.

Šárka S.

Opět jsme byly nadmíru spokojené s tím, jak jste nám vše dokonale zařídili a našim požadavkům se věnovali na 100%. Už teď víme, že se na vás obrátíme s naší podzimní cestou do Milána. Každopádně už teď vaší cestovní kancelář doporučuji všem svým kamarádům a známým. Děkuji vám za opět nadstandartně provedenou práci, člověk se s takovou profesionalitou v životě často nesetká.

Kateřina S.

Zájezd byl skvělý a moc jsme si to užili. Děkuji za zprostředkování krásného zážitku.

David K.

Díky moc za excelentní zajíštění nasi dovolene v Dubaji.

Václav N.

Dovolená byla výborně zorganizovaná, pěkné stylové hotely, dobré tipy na výlety. Takže jsme si to užili. Díky

Martin B.

Zájezd do Dubaje byl do posledního detailu dle našich představ, vše zafungovalo, užili jsme si to parádně.

Vít V.

Děkuji moc bylo to v pohodě. Moc se nám v Austrálii líbilo . Příští rok zase s Vámi na Ydykseb

Lenka K.

Se službami jsme byli velmi spokojeni. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Servis byl skvěle zajištěn, včetně nočního transferu na letiště. Hotel očekávání splnil. Za nás spokojenost. :) Děkujeme

Luboš Z.

Krásná dovolená - dali jsme na doporučení hotelu a udělali jsme dobře. Skvělé jídlo, krásná pláž. Vše do transferu, přes check-in až po ubytování fungavalo na 1. Těšíme se už na další dovolenou

Hana B.

Chtěla bych Vám poděkovat za krásně zorganizovaný výlet za teplem.Hotel byl skvělý, moc jsme si to užili.

Pavel S.

Dubaj jsme si užili, vše bylo OK. Expo pecka. Takže za mě fakt supr dovča, díky!

Pavel S.

Chtěl bych poděkovat za organizaci dovolené. Myslím, že máme všichni nezapomenutelný zážitek. Určitě se zastavíme ukázat nějaké foto.

Tomáš K.

Díky za zařízení Dubaje, krátké, výživné

Jana F.

Chtěla bych poděkovat za krásnou dovolenou, moc se nám to všem líbilo. Ráj na Zemi byl fakt top. Spokojeni jsme byli s ubytkem, stravou i s cestovkou. Ještě jednou velké díky a těším se na příště!

Kristýna C.

Dovolená byla úžasná. Hotel čístý, personál milý, počasí vyšlo také na jedničku, takže za nás spokojenost. Moc děkuji za služby a troufám si říct, že jsem s Vámi nebyla naposledy.

InformaceDestinace

Zážitky, na které se můžete těšit

 • Jedinečná atmosféra místa a rodinná nálada
 • Detaily a dekorace, které vás budou okouzlovat po celou dobu
 • Jídlo - čerstvé, rozmanité a vždy zážitkové
 • Klid a relax oproti hotelům na turistické Diani beach
 • Služby a personál

Přehled programu

Boutikový resort Kimondo Kwetu není jen hotelem, ale především je skutečným domovem svých majitelů - švédského páru Idy a Filipa Anderssonových a jejich 3 dětí. Je to malý ráj s domácí atmosférou, který žije svým životem pod pečlivým dohledem Idy. Ta resort považuje za svůj domov a tak se o něj a své hosty stará. Domácí atmosféra tak příjemně dopadne i na vás od prvního okamžiku, kdy se ubytujete.


Resort je položený v jižní části Diani Beach, asi nejkrásnější pláži v Keni, na soukromém pozemku. Výhodou je také prakticky privátní pláž, která je oddělena od nejbližší vesnice útesem a tak zaručuje svým hostům dostatek soukromí. Pláž je navíc součástí chráněné krajiny pod patronátem Národního muzea a řadí se tak, i díky ochraně, k nejkrásnějším na keňském pobřeží.

Resort má pouze 18 pokojů/bungalovů o max 43 hostů je tak pečlivě postaráno. Tato komorní kapacita je vaším bonusem - při stravování, kdy se můžete s kuchařem domluvi, co má pro vás uvařit, na pláži je dostatek prostoru a nakonec i šíře nabízených aktivit je na tak malý resort úžasně bohatá. Nudit se určitě nebudete.


Pokoje

Všechny pokoje jsou vydekorované originálními předměty od místních umělců. Na každém místě cítíte um malířů a sochařů z keňského pobřeží. Každý pokoj je originál a každý má svoji úžasnou atmosféru. Je to tak, jak má malý boutikový resort působit. 


Cottages

V Kinondo Kwetu je 5 základních bungalovů, z toho jsou 3 dvoulůžkové, 1 bundalov je jednolůžkový a je možné ho propojit s vedlejším dvoulůžkovým pokojem, a jeden velký rodinný suite bungalow s hlavní dvoulůžkovou ložnicí a dvěma malými ložnicemi. Všechny bungalovy mají výhled na moře, před bungalovem je krytá terasa s posezením. Pokoje mají klimatizaci.


Mama Taa Villa

Mama Taa Villa je ideálním útočištěm pro velké rodiny ne skupiny přátel. Vila má 1 novomanželský suite, 1 rodinný suite, 4 propojené dvoulůžkové pokoje. Každý pokoj je možné si pronajmout odděleně nebo dohromady. Každý pokoj má vlastní koupelnu a pokoje jsou klimatizované.


Mama Tina Villa

Vilka je skvělou volbou pro rodiny s dětmi, kdy mají děti oddělené pokoje za výhodnější cenu. Hlavní ložnice má klimatizaci, dětské pokoje pouze ventilátory.


Alex House

Privátní rodinná vila se 4 ložnicemi (2 koupelny), otevřeným společným prostorem a soukromím. Pokoje jsou klimatizované


Bary a restaurace

Kulinářské umění místního šéfkuchaře může být tím důvodem, proč si pro svoji dovolenou zvolíte právě Kinondo Kwetu. Každý den je připravené menu z čerstvých surovin a každý den si vaše chuťové buňky užijí hody. Pokud by vám něco z denní nabídky nepadlo do vkusu, vždy je šéfkuchař připravený uvařit něco právě a jen pro vás. Stačí se domluvit. 


Šéfkuchař se nechá při přípravě jídla inspirovat tradicemi keňské přímořské kuchyně a vytváří jídla z pečlivě vybraných čerstvých lokálních surovin. Nechte unášet své chuťové pohárky do dálek vůní Indického oceánu a budete odměněni těmi nejlepšími delikatesami.


Snídaně se podávají od 8 do 10 hodin, obědy od 13 do 15 a večeře se servíruje mezi 18:00 a 22:00. Během celého dne jsou k dispozici snacky a dobroty. Bar je otevřený do 23:00 hodin. Časy jsou orientační a budete-li mít chuť jíst v jiný čas, stačí říct a kuchař vám uvaří podle vašeho přání.


V ceně pobytu jsou také nápoje - nealko, pivo, vybraná vína a vybrané druhy tvrdého alkoholu. Za příplatek si můžete objednat šampaňské, speciální likéry apod.


Od svého založe získal Kinondo Kwetu řadu ocenění za své kvality, služby i vztah a rozvoj okolních vesnic:

 • World Luxury Hotel Awards 2017 – Luxury Beach Lodge Africa Continent 

 • World Luxury Hotel Awards 2017 – Luxury Wedding destination Kenya 

 • World Luxury Hotel Awards 2017 – Luxury Holistic retreat Kenya 
 • 
Trip advisor Certificate of excellence award 2018, 2017, 2015 2014 § World Travel Awards – Kenyans Leading Resort 2015 

 • The Safari Awards nominee and runner up in several categories 2018, 2017, 2015, 2014, 
2013 (Best Family Safari Experience, Best Marine Property, Best Safari Cuisine, Best 
Community Focused Property, Best Ecologically Responsible Property) 

 • Trip advisor Travelers choice award 2015, 2014 

 • 101 Best Hotels – The Tatler Travel Guide 

 • SDIT Award 2013 in the category of Rural Accommodation
 • 
Kinondo Clinic (established and funded by The Kinondo Kwetu Trust) - Best Clinic in the Kwale District, 2010 Cena zahrnuje

 • Letenku Praha/Vídeň - Mombasa (popř. Nairobi) - Praha/Vídeň
 • Transfer z letiště v Keni do hotelu a zpět (možná je kombinace se safari)
 • 7x ubytování v pokoji Cottage nebo v pokoji v Mama Taa Villa
 • 7x all inclusive (3 jídla denně, snacky v průběhu dne, vybrané alko a nealko nápoje)
 • Sportovní aktivity - sauna, posilovna, tenis (vč. rakety a míčků), kanoe, kajaky, výbava na šnorchlování
 • Wi-fi v hotelu
 • Omezené možnosti praní prádla
 • Zdravotní pojištění
 • Pojištění CK proti úpadku
 • Povinný odvod CK do garančního fondu

Cena nezahrnuje

 • Vízum (za 50 USD elektronicky před odletem nebo po příletu)
 • Spropitné na místě (očekává se cca 10-20 USD za pokoj a den, spropitné se dělí mezi veškerý personál)
 • Osobní výdaje
 • Motorové vodní aktivity a výlety, rybaření a další výlety do okolí
 • Masáže, vyjížďky na koních, jachting další aktivity neuvedené v cena zahrnuje

 • Připojištění (storno, zavazadal, Covid apod.)

Obecné podmínky

Proč s CestyZaZaziky.cz?

 

Vaši dovolenou Vám tvoříme na míru, webová nabídka je pouze inspirací - místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov…), délka pobytu, typ pokoje, rozsah stravování i nadstandardní služby... My doporučujeme na základě dlouholetých zkušeností, Vy rozhodujete.

 

Šetříme Váš čas i peníze - nemusíte trávit čas hledáním a výběrem resortu pro Vaši dovolenou, zpracujeme Vám nabídky dle Vašich přání a požadavků, doporučíme Vám nejoptimálnější řešení Vašeho pobytu i leteckých spojení a transferů. Máme k dispozici spousty akčních nabídek, slev a bonusových programů. Místa a hotely známe, mámě je prověřené a poradíme Vám z vlastní zkušenosti a na základě hodnocení našich klientů.

 

Osobní konzultanti – naši kolegové jsou Vám partnerem při přípravě – během dovolené – i po návratu. Vaši dovolenou připravujete společně. Konzultanti Vám rádi poskytnou nezbytné informace a nabídnou dostatek možností a variant dovolené, abychom se společně co nejvíce přiblížili Vaší ideální představě. Jste po celou dobu přípravy dovolené i v jejím průběhu v kontaktu s vaším osobním konzultantem, který zná do podrobností Vaši cestu, vaše služby také sám/sama zajišťuje a rezervuje. Nemusíte při každém telefonátu do anonymního call centra nebo mailu znovu opakovat své požadavky a přání. Na svého konzultanta máte osobní mail a mobilní telefon; a můžete tak jakákoliv přání řešit operativně a rychle.

 

Jsme tu pro Vás: Hotline 24/7 - Při plánování dovolené a především v jejím průběhu je Vám k dispozici naše hotline, na níž řešíme nenadále situace a dodatečná přání. Jsme vaším osobním concierge a partnerem po celou dobu vaší dovolené.

 

Žádné skryté poplatky - naše nabídnutá cena je konečná a nečekají Vás žádné další výdaje, o kterých bychom Vás předem neinformovali. Žádná nepříjemná překvapením.

 

Portfolio hotelů - v naší nabídce nenajdete desítky až stovky hotelů v každé destinaci. Nabízené hotely pečlivě vybíráme a víme, proč je doporučujeme. U našich hotelů vždy najdete přidanou hodnotu, pro kterou jsme daný hotel zařadili do naší kolekce. Nesnažíme se nabízet desítky hotelů stejné kategorie - jsme boutique, kde pro Vás vybíráme něco jedinečného a tím Vám usnadňujeme výběr. Abychom Vám mohli odborně poradit, zvolili jsme užší portfolio hotelů, které známe a garantujeme kvalitu jejich služeb a vždy dobrý poměr cena - výkon. Pokud si však z naší nabídky nevyberete, zajistíme hotel podle vašich přání. Spolupracujeme s mnoha partnery, hotelovými řetězci i rezervačními systémy, abychom vždy našli nejlepší cenu.

Keňa

od 88 900