Lisabon - Cesty za zážitky

Lisabon - Cesty za zážitky

Lisabon

Kdysi byl Lisabon centrem světové koloniální říše, odkud vyplouvali slavní mořeplavci na objevné plavby. Dnes je kosmopolitní a pulzující metropolí, která ve svých křivolakých uličkách ukrývá množství historických památek. Hlavní město Portugalska je okouzlujícím místem, které si zamilujete. 

Lisabon je městem vystavěným v kopcích a rozkládá se na prudkých svazích nad řekou Tejo. Při objevování jeho krás a skrytých zákoutí lisabonských čtvrtí si pořádně zašplháte nahoru a dolů. Odměnou vám však budou nepřekonatelné výhledy na město pod vámi, ať už z lisabonského hradu nebo z četných vyhlídek, kterým se říká miradouros.


Termíny Hotely Informace Fotogalerie

Informace

Lisabon, PortugalskoLeteckyKomplexní cestovní pojištěníZákonné pojištění proti úpadku CKUbytování se snídaníPříruční zavazadlo

Doporučený hotel

Lisboa Tejo Hotel

Hotel Lisboa Tejo, který se nachází v samém srdci historického centra města, má výsadní postavení v dosahu na náměstí Figueira a náměstí Rossio. Snadno procházíme centrem města a dostanete se do typické čtvrti Alfama, zámku, elegantního Chiado a českého Bairro Alto, což je nekonečné množství možností.

Všech 58 pokojů zařízených ve světlých odstínech žluté, šedé a zelené s vintage křesly i dřevěnými pelestmi. Součástí všech je také satelitní TV a minibar. takže si můžete užít svůj pobyt a cítit se jako doma právě v centru města. 

Na stanici metra Rossio je to pouhých 300 metrů. Za 15 minut lze pak dojít na náměstí Chiado nebo k hradu Castelo de São Jorge.

Cena zahrnuje

  • Přímou zpáteční letenku Praha - Petrohrad
  • Ubytování na 2 noci ve výše uvedeném hotelu se snídaní
  • Komplexní cestovní pojištění

Cena nezahrnuje

  • Poplatek za odbavovaná zavazadla v letadle
  • Transfery
  • Stravu nad rámec nabídky

Obecné podmínky

  • Cena je platná pro 1 osobu při minimálním počtu dvou osob
  • Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě, jestliže je tato třída obsazena, nabídneme nejbližší možný termín odletu či zkalkulujeme nabídku dle aktuální ceny letenky ve vámi požadovaném termínu
  • Cena nezahrnuje případné změny tax a letištních poplatků
  • V případě vašeho zájmu o cestu za tímto zážitkem nejprve ověřujeme aktuální dostupnost vstupenek a připravujeme nabídku na míru

Lisabon, Portugalsko

Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat
Nebo volejte739 481 111

Reference

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá.

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá! Nejvíc nás příjemně překvapila lokalita hotelu, kde hned za rohem byla ""Rambla del Poblenou"", taková menší příjemná varianta známější Rambly v centru, se spoustou kaváren a restaurací, která ústila u moře. Takže k moři cca 7min přes místní Ramblu.