Maledivy - Le Méridien Maldives Resort & SPA 5* - Cesty za zážitky

Maledivy - Le Méridien Maldives Resort & SPA 5*

Resort Le Méridien Maldives & Spa se nachází na ostrově Thilamaafushi, atole Lhaviyani. Je to 360stupňové plátno inspirované vznikem atolů, lemujícími útesy a mořským životem. Ostrov s rozlohou devět hektarů je skutečným záži...

n/a 0°C

Powered by WeatherAPI.com

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Maledivy - Le Méridien Maldives Resort & SPA 5*

Maledivy

Resort Le Méridien Maldives & Spa se nachází na ostrově Thilamaafushi, atole Lhaviyani. Je to 360stupňové plátno inspirované vznikem atolů, lemujícími útesy a mořským životem. Ostrov s rozlohou devět hektarů je skutečným zážitkem. Ráj bohatý na domorodou flóru a faunu obklopen třpytivou lagunou a korálovými útesy plnými mořského života, včetně rejnoků a želv. 

Každý detail hotelu vychází z estetiky designu z poloviny století a bohatého evropského dědictví Malediv.

Vychutnejte si zvuky, vůně a chutě atolu Lhaviyani se šesti restauracemi a bary. Relaxujte v lázních Explore SPA by Le Meridien. Resort inspirovaný esencí Malediv v kombinaci s vášní pro kulturu, kuchyň a design, je hravým útočištěm pro zvědavé a kreativní cestovatele.

od 101 690
Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat +420 739 481 111
Recenze
Petr S.

Dubaj a Abu Dhabí byly suprové. Skvělí lidé, ubytování, památky. Viděli jsme toho za těch pár dní opravdu hodně, paní průvodkyně zkušená a znalá, bylo úžasné, že nás všude provází Češka, která tam roky žije a má tak přehled o místních poměrech. Organizace perfektní.

Miroslav S.

Děkujeme Vám za organizaci a zajištění naší cesty na Myanmar. Vše klapalo bez chybičky a myslím, že jsme si maximálně užili část poznávací i odpočinkovou. Mohu vřele doporučit všem, kdo vyhledávají spíše individuální přístup a naprostý klid na liduprázdných plážích Ngapali Beach.

Michal N.

Díky moc za vše! Vše klaplo na 1*. Lety OK (Quatar Airways jsou špica!), ubytování v Dubaji i Abu Dhabi také super! 

Lenka L.

Za celou naši skupinu mockrát děkuji za zprostředkování velikonoční dovolené, která byla skvělá. Zejména pak děkujeme za Vaši vstřícnost, dále pak také za výbornou komunikaci. My jsme maximálně spokojeni a rádi Vašich služeb v budoucnu využijeme.

Martin H.

Vše slíbené jsme obdrželi, v průběhu zájezdu jsme se nesetkali s žádnou komplikací a vše prostě klaplo na jedničku.

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá.

Oldřich S.

Jsme vašimi spokojenými zákazníky.

Marek B.

Bylo to nejúžasnější!!! 

Eva J.

Dobrý den, vše se vydařilo, moc děkuji!

Radek K.

Výlet jsme si s manželkou užili nad očekávání a vše zafungovalo dle plánu.

Anna R.

Zájezd jsme si já i moje dcera moc užily. Ubytování a hotelové služby opravdu na vysoké úrovni.

Šárka S.

Opět jsme byly nadmíru spokojené s tím, jak jste nám vše dokonale zařídili a našim požadavkům se věnovali na 100%. Už teď víme, že se na vás obrátíme s naší podzimní cestou do Milána. Každopádně už teď vaší cestovní kancelář doporučuji všem svým kamarádům a známým. Děkuji vám za opět nadstandartně provedenou práci, člověk se s takovou profesionalitou v životě často nesetká.

Kateřina S.

Zájezd byl skvělý a moc jsme si to užili. Děkuji za zprostředkování krásného zážitku.

David K.

Díky moc za excelentní zajíštění nasi dovolene v Dubaji.

Václav N.

Dovolená byla výborně zorganizovaná, pěkné stylové hotely, dobré tipy na výlety. Takže jsme si to užili. Díky

Martin B.

Zájezd do Dubaje byl do posledního detailu dle našich představ, vše zafungovalo, užili jsme si to parádně.

Vít V.

Děkuji moc bylo to v pohodě. Moc se nám v Austrálii líbilo . Příští rok zase s Vámi na Ydykseb

Lenka K.

Se službami jsme byli velmi spokojeni. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Servis byl skvěle zajištěn, včetně nočního transferu na letiště. Hotel očekávání splnil. Za nás spokojenost. :) Děkujeme

Luboš Z.

Krásná dovolená - dali jsme na doporučení hotelu a udělali jsme dobře. Skvělé jídlo, krásná pláž. Vše do transferu, přes check-in až po ubytování fungavalo na 1. Těšíme se už na další dovolenou

Hana B.

Chtěla bych Vám poděkovat za krásně zorganizovaný výlet za teplem.Hotel byl skvělý, moc jsme si to užili.

Pavel S.

Dubaj jsme si užili, vše bylo OK. Expo pecka. Takže za mě fakt supr dovča, díky!

Pavel S.

Chtěl bych poděkovat za organizaci dovolené. Myslím, že máme všichni nezapomenutelný zážitek. Určitě se zastavíme ukázat nějaké foto.

Tomáš K.

Díky za zařízení Dubaje, krátké, výživné

Jana F.

Chtěla bych poděkovat za krásnou dovolenou, moc se nám to všem líbilo. Ráj na Zemi byl fakt top. Spokojeni jsme byli s ubytkem, stravou i s cestovkou. Ještě jednou velké díky a těším se na příště!

Kristýna C.

Dovolená byla úžasná. Hotel čístý, personál milý, počasí vyšlo také na jedničku, takže za nás spokojenost. Moc děkuji za služby a troufám si říct, že jsem s Vámi nebyla naposledy.

Tomáš K.

Díky za organizaci!Nakonec jsme využili i tématický park – aqua park.

Letecky
Snídaně
InformaceDestinaceMapa

Zážitky, na které se můžete těšit

 • Přírodní ostrov Thilamaafushi obklopený modrými lagunami
 • Bohatý podmořský život 
 • Aktivity v místě - kurzy vaření, malování 
 • Kids klub - zábavné aktivity pro děti 
 • Skvělé potápění a šnorchlování 
 • Možnost all inclusive za příplatek

Přehled programu

Hotel Le Méridien Maldives Resort & SPA se nachází na přírodním ostrově Lhaviyani. Nabízí 141 vil, které jsou rozmístěny po rozlehlé bílé pláži, obklopeny palmami a svěží zelení. Vychutnejte si zvuky, vůně a chutě atolu Lhaviyani v 6 restauracích a barech. Relaxujte v lázních Explore SPA by Le Meridien. Na své si zde přijdou také rodiny s dětmi. Dětský klub Kids Hub připravuje každodenní program pro děti plný dobrodružství a zábavy. 


Plážové vily jsou ideální pro hosty, kteří chtějí vyjít přímo z terasy, cítit písek mezi prsty na nohách, než skočí do duhových vod laguny nebo oceánu. Každá plážová vila se vyznačuje hravými odstíny tlumených tónů. Vily jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlí a měli malebný styl. 


Ať jsou vily na pláži nebo nad třpytivými vodami, jsou plně vybaveny pro moderní cestovatele. Všechny vily jsou vhodné pro maximálně 3 osoby. Jsou vybaveny postelí typu King bed, velkou šatní skříní, kosmetikou Malin Goetz, žehličkou a žehlícím prknem, trezorem, zásobeným minibarem, příslušenstvím pro přípravu čaje, kávovarem Illy Espresso, LCD TV a WIFI. Odpočiňte si ve vnitřní i venkovní koupelně a vychutnejte si soukromí v zeleni s třpytivými odstíny maledivské modře na dosah z plážové terasy. 


Vila Thilamaafushi


Tato vila se nachází ve vlastní části ostrova. Je ideálním prostorem pro rodiny a skupiny, které hledají soukromí a mohou si tak užít relax a atmosféru destinace. Vzrostlé palmy poskytují soukromí v okolí vily. Svěží oceánský vánek proudí přes 3 ložnice, 3 koupelny, obytné prostory a salónek pod maledivským nebem s privátním bazénem. 


Plážový bungalov


Bungalov o velikosti 82 m2 disponuje 1 ložnicí. 

Ubytování s přímým vstupem do laguny.


Vila Sunrise Overwater


Vila o velikosti 100 m2 disponuje 1 ložnicí.

Dopřejte si každodenní romantické výhledy na východ slunce a oceán. 


Plážová vila


Vila o velikosti 82 m2 s 1 ložnicí a obývacím pokojem.

Přímý vstup na pláž. 


Vila Sunset Overwater


Vila o velikosti 100 m2 s 1 ložnicí. 

Dopřejte si každodenní romantické výhledy na západ slunce a oceán.


Vila Lagoon


Vila o velikosti 100 m2 s 1 ložnicí. 

Výhled na východ slunce a lagunu. Přímý vstup do laguny. 


Vila Beach Garden Pool


Vila o velikosti 82 m2 s 1 ložnicí.

V této vile si užijete kouzlo privátního bazénu, který se nachází ve vnitřním prostoru vily. I u tohoto ubytování nechybí přímý vstup na pláž. 


Plážová vila s bazénem

Vila o velikosti 82 m2 s 1 ložnicí.

Vila vybavena vlastní menší zahradou na které nesmí chybět privátní bazén. Ze zahrady je přímý vstup na pláž. 


Vila nad vodou s bazénem


Vila o velikosti 100 m2 s 1 ložnicí. 

Instafriendly ubytování. Vila s privátním bazénem a přímým vstupem z vily do oceánu. 


RESTAURACE

Kreativní prezentace a domácí chutě v pečlivě sestaveném menu Vás každým soustem ujistí, že jste na Maledivách. Vydejte se na gastronomický objev s nabídkou různých chutí, které oživí živost a jedinečnost Malediv.


Turquoise

Mezinárodní kuchyně

Turquoise s eklektickým designem je svěží, interaktivní restaurace, kde se hosté mohou stravovat od snídaně až po večeři. Pochutnáte si na místních specialitách spolu s oblíbenými asijskými a moderními evropskými pokrmy.

Každý den

07:00 - 11:00

12:00 - 14:30

18:30 - 22:00


Tabemasu

Japonská kuchyně

Jedinečný gastronomický zážitek. Spojení umění, designu a kuchyně vytváří elegantní způsob stolování s regionálními chutěmi, které spojují moderní a tradiční techniky.

Každý den: 18:00 – 22:00


Wave Café


Příjemný prostor Wave Café navozuje pohodu. Těšte se na zdravé pokrmy, které jsou prezentovány jednoduchým a nekomplikovaným způsobem. Pokrmy jsou připravovány z organických produktů a udržitelně zpracovaných ingrediencí. 

Každý den: 08:00 – 17:00


Velaa Bar + Gril

Gril

Velaa Bar & Grill nesmí na žádné pláži na Maledivách chybět. Přes den si užívejte letní slunce s lehkým vínem, kvalitními domácími koktejly a lehkými pokrmy. Až se hvězdy rozzáří, vychutnejte si grilované mořské plody, maso a další pochoutky grilované na dřevě. 

Každý den: 10:00 – 23:00


Riviera Tapas & Bar

Mořské plody

Líné obědy, které vrcholí nejlepšími západy slunce na Maledivách. Na výběr máte z menších pochutin, tapas, čerstvé ústřice nebo čerstvé chlazené mořské plody. Sklenka skvělého šumivého vína nesmí samozřejmě chybět. 

Bar: Dospělí 18+

Každý den: 11:00 – 12:00


Latitude

Tato kavárna je společenským centrem resortu. Z uvolněné kavárny, kam si přes den zajdete na skvělou kávu Illy, se ve večerních hodinách stává rušné místo, kde se hosté zastaví na moderní aperitiv nebo umělecký likér. 

Každý den: 10:00 – 18:00ZÁŽITKY

Neexistuje žádný limit na to, kolik zábavy si můžete užít, když jste na dovolené v této hravé ostrovní destinaci. Vybrali jsme několik nejlepších vodních aktivit, které můžete se svými přáteli, rodinou nebo dokonce sami v Le Méridien Maldives Resort & SPA zažít.

Objevte kouzlo potápění

Potápění Discover Scuba je dokonalým vstupem do jednoho z nejznámějších pokladů Malediv. Ponořte se do podmořského království plného barevných korálových zahrad s bohatým mořským životem. Prozkoumejte skutečnou krásu Malediv. Aktivita, která je ideální pro začátečníky, dospělé i děti.

Plavba s delfíny

Plujte směrem k západu slunce a zamiřte do míst, kde se krmí maledivští delfíni. Úchvatný zážitek, při kterém můžete vidět vyskakovat delfíny nad vlny, když svět kolem Vás právě mění barvu. Hlavním lákadlem pozorování delfínů na Maledivách je velká rozmanitost druhů, které tu jsou k vidění. Chce to jen trochu štěstí.

Dětský klub Le Méridien Family Kids Hub

Dětské centrum, které je takovou oslavou Malediv. Kreativně navržený prostor učí malé i velké o bohaté fauně a flóře atolu, které se daří na zemi i v oceánu. Kids Hub se zapojuje do vzdělávacího programu, který podporuje objevování a ochranu. Díky promyšleně organizovaným programům, zve do svých prostor věřící, začínající vynálezce a mladé kuchaře.


a mnoho dalších ... 

Cena zahrnuje

 • Letenku Praha - Maledivy - Praha vč. odbaveného zavazadla 
 • Transfer hydroplánem z letiště Male do hotelu a zpět
 • 7x ubytování v plážovém bungalovu 
 • 7x snídaně, za příplatek možnost plné penze nebo all inclusive
 • Českou delegátku na telefonu
 • Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje
 • Cestovní pojištění a připojištění (zavazadla, storno, covid apod.)
 • Stravu a služby mimo zvolený program
 • Osobní výdaje
 • Vše, co není výše specifikováno

Obecné podmínky

Proč s CestyZaZazitky.cz?

Vaši dovolenou Vám tvoříme na míru. Webová nabídka je pouze inspirací - místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov…), délka pobytu, typ pokoje, rozsah stravování i nadstandardní služby... My doporučujeme na základě dlouholetých zkušeností, Vy rozhodujete.

Šetříme Váš čas i peníze

Nemusíte trávit čas hledáním a výběrem resortu pro Vaši dovolenou. Zpracujeme Vám nabídky dle Vašich přání a požadavků. Doporučíme nejoptimálnější řešení Vašeho pobytu i leteckých spojení a transferů. Máme k dispozici spousty akčních nabídek, slev a bonusových programů. Místa a hotely známe. Máme je prověřené, poradíme Vám z vlastní zkušenosti a na základě hodnocení našich klientů.

Osobní konzultanti

Naši kolegové jsou Vám partnerem při přípravě, během i po návratu z dovolené. Vaši dovolenou připravujete společně. Konzultanti Vám rádi poskytnou nezbytné informace. Nabídnou dostatek možností a variant dovolené. Společně se tak, co nejvíce přiblížíme k Vaší ideální představě. Po celou dobu přípravy dovolené, i v jejím průběhu, jste v kontaktu s Vaším osobním konzultantem, který detailně zná Vaši cestu. Vaše služby také sám/sama zajišťuje a rezervuje. Nemusíte při každém telefonátu do anonymního call centra nebo mailu znovu opakovat své přání a požadavky. Na svého konzultanta máte osobní mail a mobilní telefon. Můžete tak jakákoliv přání řešit operativně a rychle.

Jsme tu pro Vás

Hotline 24/7 - Při plánování dovolené a především v jejím průběhu, je Vám k dispozici naše hotline, na níž řešíme nenadále situace a dodatečná přání. Jsme Vaším osobním concierge a partnerem po celou dobu Vaší dovolené.

Žádné skryté poplatky

Naše nabídnutá cena je konečná. Nečekají Vás žádné další výdaje, o kterých bychom Vás předem neinformovali. Žádná nepříjemná překvapení.

Portfolio hotelů

V naší nabídce nenajdete stovky hotelů v každé destinaci. Nabízené hotely pečlivě vybíráme a víme, proč je doporučujeme. U našich hotelů vždy najdete přidanou hodnotu, pro kterou jsme daný hotel zařadili do naší kolekce. Nesnažíme se nabízet desítky hotelů stejné kategorie - jsme boutique, kde pro Vás vybíráme něco jedinečného, a tím Vám usnadňujeme výběr. Abychom Vám mohli odborně poradit, zvolili jsme užší portfolio hotelů, které známe. Garantujeme kvalitu služeb. Vždy dobrý poměr cena/výkon. Pokud si však z naší nabídky nevyberete, zajistíme hotel podle Vašich přání. Spolupracujeme s mnoha partnery, hotelovými řetězci i rezervačními systémy, abychom vždy našli nejlepší cenu.


Maledivy

Maledivy 

Maledivy jsou tropickým rájem rozprostírajícím se v Indickém oceánu, skládajícím se z 26 atolů a téměř 1 200 korálových ostrovů. Tato exkluzivní destinace láká návštěvníky svou nádhernou bílou pískovou pláží, tyrkysovými lagunami a podvodním rájem pro potápěče.

Maledivy jsou známé svými luxusními resorty, které se nacházejí na soukromých ostrovech a nabízejí ubytování v bungalovech nad vodou, kde hosté mohou ponořit své nohy přímo do teplých mořských vod. Tyto přepychové rezorty často poskytují prvotřídní služby, wellness procedury na pláži a nezapomenutelné zážitky v soukromí.

Maledivy jsou rovněž ideálním místem pro milovníky vodních sportů, jako je šnorchlování, potápění, plachtění na prkně a rybaření. Pod vodní hladinou se návštěvníci mohou těšit na fascinující podmořský život, včetně živých korálových útesů a pestrobarevných tropických ryb. 

Kromě toho, Maledivy nabízí klidné a odlehlé prostředí pro ty, kteří hledají útočiště před hektickým světem. Každý ostrov má svůj vlastní jedinečný šarm a atmosféru, což umožňuje návštěvníkům vybrat si destinaci přesně podle svých preferencí. Maledivy jsou tak symbolem luxusu, relaxace a přírodní krásy.

Památky

Grand Friday Mosque v Male: Tato impozantní mešita je největší na Maledivách a návštěvníkům nabízí pohled na nádhernou architekturu a kulturní dědictví.


Ari Atoll: Jedno z největších atolů na Maledivách, Ari Atoll, je rájem pro šnorchlování a potápění, s bohatým podmořským životem a úchvatnými korálovými útesy.


Male Maldives Islamic Centre: Moderní islámské centrum v hlavním městě Male poskytuje návštěvníkům pohled do místní kultury a náboženského života.


Thulusdhoo Island: Tato malebná ostrovní oblast je známá svou tradiční výrobou surfařských prken a nabízí autentický pohled na místní život.


Bioluminescent Beach na Vaadhoo Island: Toto jedinečné místo na Vaadhoo Island přináší návštěvníkům magický zážitek při pozorování světélkujícího planktonu na pobřeží během noci.


Vstupní formality

Pro vstup na území Malediv stačí mít platný cestovní pas, který je platný alespoň po dobu očekávané délky pobytu. Vízum není obvykle vyžadováno pro pobyty kratší než 30 dnů. Při cestování s nezletilými osobami by měli rodiče nebo zákonní zástupci mít s sebou platné doklady pro potřeby případné kontroly, a to včetně rodných listů nebo ověřených kopií s překladem do angličtiny.

Politické uspořádání

Politické uspořádání Malediv je prezidentská republika. Země má jednokomorový parlament nazývaný Lidové shromáždění, v jehož čele stojí prezident. Prezident je zároveň hlavou státu a vlády. Politický systém Malediv je založen na demokratických principech.


Očkování a lékař

Při cestě na Maledivy nejsou vyžadována žádná povinná očkování. V některých případech může být doporučeno očkování proti hepatitidě A a B. Co se týče lékařské péče, Maledivy poskytují kvalitní zdravotní služby, a většina resortů a hotelů má přístup k základní lékařské péči.


Jazyk

Oficiálním jazykem na Maledivách je dhivehi. V běžném styku a v turistických oblastech se však hojně používá angličtina.

Náboženství

Maledivy jsou známé svým hlubokým kulturním propojením s islámem. Islám je jediným náboženstvím praktikovaným na ostrovech, a většina obyvatel je muslimského vyznání.

Měna

Maledivy používají místní měnu nazývanou maledivská rupie (MVR). 1 MVR se dělí do 100 laari. Směnárny a banky jsou k dispozici na větších ostrovech a letištích, kde lze snadno směnit dolary a eura na maledivské rupie. Bankovní karty jsou obecně akceptovány. Kurz se pohybuje okolo 1 MVR = 1,44Kč.

Důležitá telefonní čísla

Záchranná služba včetně hasičů: 102 nebo 118

Policie: 101 nebo 119

Všeobecná nouzová linka: 112

Maledivy velvyslanectví: +91 112 415 52 00

Let z Evropy

Let na Maledivy trvá přibližně 10 hodin. V uvedené době nejsou započítány čekací doby na přestupech. Z Prahy v současné době nejsou provozovány žádné přímé lety na Maledivy. Přímý let na Maledivy je možný z Mnichova, Frankfurtu, Düsseldorfu, Vídně nebo Londýna.

Časový posun

V období středoevropského času je v Maledivách posun +4 hodiny, v době letního času +3 hodiny.

Počasí

Tato ostrovní destinace leží v tropickém pásu, což zajišťuje příjemné a teplé klima po většinu roku. Maledivské ostrovy mají monzunové podnebí, s dvěma hlavními obdobími – suchým a deštivým. Během suchého období, které probíhá od prosince do dubna, se můžete těšit na slunečné dny a teploty kolem 30°C. Naopak během deštivého období, které trvá od května do listopadu, se můžete setkat s krátkými, osvěžujícími přeháňkami a teplotami kolem 28°C.


Nápoje a strava

Většina letovisek a měst na ostrovech poskytuje pitnou vodu z vodovodního řadu, což znamená, že můžete bez obav pít vodu z kohoutku. Pokud jde o stravování, místní restaurace nabízejí chutné možnosti za přijatelné ceny. Zdejší kuchyně často spojuje čerstvé mořské plody a ryby, tropické ovoce, kokosové mléko a exotické koření, což poskytuje nezapomenutelný gastronomický zážitek. Přílohou bývá rýže nebo placka roshi.

Nákupy

Na trzích a u stánků se suvenýry je běžné vyjednávat o ceně, což může přidat k dovolenkovému zážitku. Maledivy nabízejí také možnost přivézt si z dovolené kvalitní zboží. Od keramiky, vějířů, čajů a vodních dýmek až po lahodné víno, a dokonce i diamanty – výběr je široký. Z Malediv je zakázáno vyvážet korály, želví krunýře a mušle nasbírané na pláži či při potápění, dovoz a konzumace alkoholu na ostrovech je také zakázána.


Elektrické napětí

Na Maledivách se vyskytuje elektrické napětí standardu 230 V a frekvence 50 Hz. Většina hotelů a ubytovacích zařízení má evropské zásuvky, ale je dobré mít s sebou adaptér, zejména pokud plánujete pobyt v méně turisticky orientovaných oblastech.

od 101 690