Petrohrad - Cesty za zážitky

Petrohrad - Cesty za zážitky

Petrohrad

Petrohrad - při pohledu na toto nádherné město je těžké uvěřit, že na jeho místě byly před 300 lety jen bažiny a je právem nazývaný Benátkami severu díky 42 ostrovům, 65 řekám a 420 mostům. Car Petr Veliký se rozhodl udělat z Ruska velmoc a v roce 1703 založil na řece Něvě město, které se stalo ruským "oknem do Evropy". 

Město je dílem ruských a evropských architektů, tvůrců světoznámých památek - Zimního Paláce, Ermitáže, katedrály Sv. Izáka a mnoha dalších. Jedinečnou atmosféru mají červnové ′Bílé noci′, podobný přírodní úkaz jako na jižní Aljašce nebo Grónsku. Proměna metropole oproti minulosti je úžasná.

Termíny Hotely Informace Fotogalerie

Informace

Petrohrad, RuskoLeteckyKomplexní cestovní pojištěníZákonné pojištění proti úpadku CKUbytování se snídaníPříruční zavazadlo

Doporučený hotel

Nevsky Hotel Grand

Tento hotel se nachází v petrohradské čtvrti zvané Zlatý trojúhelník, 5 minut chůze od Ermitáže, Kazaňské katedrály, chrámu Spasitele na krvi a stanice metra Admiralteyskaya. Ve všech pokojích je dostupné Wi-Fi zdarma. Nevsky Grand Hotel nabízí teplé snídaně formou bufetu. Vybrat si můžete ze široké nabídky snídaňových pokrmů.

Personál může zajistit také pronájem auta s řidičem, profesionální tlumočníky z různých jazyků nebo rezervace letenek a vlakových jízdenek. Hotel je vzdálen méně než minutu chůze od ulice Něvský prospekt. 

Cena zahrnuje

  • Přímou zpáteční letenku Praha - Petrohrad
  • Ubytování na 2 noci ve výše uvedeném hotelu se snídaní
  • Komplexní cestovní pojištění

Cena nezahrnuje

  • Poplatek za odbavovaná zavazadla v letadle
  • Transfery
  • Stravu nad rámec nabídky

Obecné podmínky

  • Cena je platná pro 1 osobu při minimálním počtu dvou osob
  • Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě, jestliže je tato třída obsazena, nabídneme nejbližší možný termín odletu či zkalkulujeme nabídku dle aktuální ceny letenky ve vámi požadovaném termínu
  • Cena nezahrnuje případné změny tax a letištních poplatků
  • V případě vašeho zájmu o cestu za tímto zážitkem nejprve ověřujeme aktuální dostupnost vstupenek a připravujeme nabídku na míru

Petrohrad, Rusko

Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat
Nebo volejte739 481 111

Reference

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá.

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá! Nejvíc nás příjemně překvapila lokalita hotelu, kde hned za rohem byla ""Rambla del Poblenou"", taková menší příjemná varianta známější Rambly v centru, se spoustou kaváren a restaurací, která ústila u moře. Takže k moři cca 7min přes místní Ramblu.