Portugalsko - Onyria Quinta Da Marina 5* - Cesty za zážitky

Portugalsko - Onyria Quinta Da Marina 5*

Nedávná rekonstrukce hotelu zdůraznila propojení mezi interiérem a exteriérem hotelu s cílem vytvořit harmonii mezi zeleným okolím a jasnou modrou oblohou nad Cascais, propojit okolní flóru s novým designem hotelu. Barvy a materiály če...

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Portugalsko - Onyria Quinta Da Marina 5*

Portugalsko

Nedávná rekonstrukce hotelu zdůraznila propojení mezi interiérem a exteriérem hotelu s cílem vytvořit harmonii mezi zeleným okolím a jasnou modrou oblohou nad Cascais, propojit okolní flóru s novým designem hotelu. Barvy a materiály čerpají inspiraci přímo z přírody a okolní krajiny. Prostřednictvím okouzlujících kreseb, které nacházejí inspiraci ve snu - setkávání s moře s pohořím Serra de Sintra umožňuje hostům chvíle pohodlí a klidu.

od 34 900
Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat +420 739 481 111
Recenze
Michaela G.

Dovolená se nám velmi líbila, pochvala rozhodně patří kuchaři v hotelové restauraci :-) Vše proběhlo v pořádku, žádný problém na ubytování jsme neměli. Komunikace s Vaší CK byla taktéž bezproblémová a příjemná :) Děkuji za zprostředkování krásné dovolené.

Anna W.

Dovolená proběhla  v pořádku. Cesta tam i zpět bez komplikace. Jídlo i servis bylo vynikající. A večerní programy byly fajn. Aquapark byl taky super, i při tak plném hotelu, se na atrakce nemuselo čekat. Určitě se zase na Vás obrátím, pokud bude příležitost.

Martin K.

Krásné apartmány v Livignu, skipasy připraveny na recepci a pak už jen slunce a pohoda na svahu.

Aleš L.

Chtěli bychom poděkovat za skvěle zorganizovanou dovolenou a zážitky. Madonna je skvělá. Večer město krásně tepe. Hotel má perfektní polohu, je totiž nejblíž k nejoblíbenější části areálu a to k pláním Groste. Musím pochválit hotel, moc hezky a mile se o nás starali. Snídaně bufetové a večer al carte. Volbou jídla z jídelníčku se ale chyba udělat nedá, protože to vžycky bylo famozní. 

InformaceDestinace

Zážitky, na které se můžete těšit

 • Krásná okolní příroda
 • Maximální důraz na soukromí a kvalitní služby
 • K dispozici je 22 elegantních vilek pro vaši rodinu nebo skupinu přátel
 • Vhodné pro domácí zvířata
 • Golfové hřiště Quinta da Marinha v Cascais (18 jamek) nabízí fantastický výhled na Atlantický oceán a pohoří Sintra.


Přehled programu

POKOJE

Hotel je situován v krásném a kouzelném přírodním parku Sintra-Cascais. Všechny pokoje mají velký balkon, který poskytuje hostům nádherný výhled na zeleň, díky němuž oceníte klid této oblasti. Estetické prvky a vysoce kvalitní materiály přemění každý pokoj v útulnou a příjemnou atmosféru.


Suite Standard

Suity Standard se nacházejí v místech s nejlepšími výhledy. Pokoje jsou s verandami. Čalouněné čelo postelí bylo navrženo tak, aby prodloužilo a zvýrazňovalo postel, aby poskytlo více pohodlí a noblesy. V obývacím prostoru této suity bylo umístěno několik křesel a pohovek, které nabízejí to nezbytné pro lehké jídlo v pokojové službě.


Suite Signature

Suity Signature v nejvyšším patře vynikají velkorysými prostory na spaní, obývacím prostorem, koupelnami a terasami s úžasnými výhledy. Design nábytku poskytuje exkluzivní atmosféru. Obývací část pokoje je umístěna u okna, takže si hosté mohou v relaxační chvíli vychutnat nádherný výhled.


Vily

Vily v Cascais jsou dokonalou symbiózou tradiční portugalské autentičnosti spolu se současnou architekturou. K dispozici jsou piknikové koše, abyste si mohli vychutnat přírodu Quinta da Marinha nebo dokonce donášku jídel z restaurace Rocca. Vily jsou s jednou nebo dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s krbem, kuchyňským koutem a velkou terasou, kde si můžete vychutnat venkovní prostor. Vily v Cascais představují maximální sofistikovanost a soukromí.


BARY A RESTAURACE


Restaurace Rocca

V souladu s tradicemi portugalské kuchyně otevírá restaurace Rocca své aktualizované menu a otevírá dveře středomořské kuchyni se silnými akcenty kuchyně celého Portugalska. Šéfkuchař Fernando Monteiro oživuje tyto pochoutky a dělá z nich jedinečná mistrovská díla, jimiž překvapí naše chuťové buňky v každém soustu.


Five Pines

Tento prostor byl kompletně rekonstruován v místo, které určeno hlavně pro skupinové párty - prostor se může rozdělit na menší a větší sekce pro stolování 40-300 osob. Nové barvy zakomponované do designu Five Pines byly pečlivě vybrány tak, aby zvýraznily textury dřeva a žluté tóny kolem celé restaurace. Nové osvětlení přináší teplou a příjemnou atmosféru nejen pro skupinové večeře bufetové stravování.


Monte Mar

Zde se nabízejí ty nejlepší chutě moře, skvěle připravené a podávané v lehkém a uvolněném prostředí s výhledem na širý Atlantik. Kdo tam jde, musí vědět, že to není jen restaurace podávající ryby a mořské plody. Filety štikozubce s rýží, hvězdné jídlo domu, mají jednoduchý název, ale bohatou chuť. Dáváte-li přednost tradičnější jídlům, vyberte si „iscas“, lahodné a jemné jídlo z jater podávané na pánvi.


Bar Trent Jones

Trent Jones Bar vám nabízí uvolněnou, neformální a příjemnou atmosféru. Budete si moci vychutnat lehké jídlo u bazénu nebo drink při západu slunce a ztratit se při pohledu na zeleň golfového hřiště, která se propojuje na obzoru s jedinečnou září modré oblohy Cascais. Prostřednictvím rukou barmana Ricarda Cardima jste ohromeni výtvory klasických koktejlů, přizpůsobených sezónnímu aroma a zakončeným jeho vlastním osobním dotekem, který nabízí zcela originální verzi těchto klasik.

Cena zahrnuje

 • Letenku Praha - Lisabon - Praha
 • Privátní transfer z letiště na hotel a zpět
 • 7x ubytování
 • 7x snídaně (možnost příplatku all inclusive)
 • Místní daně

Cena nezahrnuje

 • Cestovní pojištění a připojištění (zavazadla, storno, Covid 19 apod.)
 • Osobní výdaje a stravu mimo zvolený program
 • Výlety, aktivity, masáže apod.

Portugalsko

od 34 900