Skleněné iglú Finsko - Cesty za zážitky

Skleněné iglú Finsko - Cesty za zážitky

Skleněné iglú Finsko

Usínejte s polární září nad hlavou, hřejivými kožešinami pod zády a skvělým komfortem pětihvězdičkového hotelu všude kolem Vás. Finský resort Kakslauttanen nabízí celoroční bezchybné služby.


Skleněné iglú, resort Kakslauttanen: Zdá se to až neuvěřitelné, ale skutečně můžete prožít nádhernou noc ve skleněném iglú, které umožní, abyste místo na velký vůz viděli na polární záři. Kontrast teplého lůžka a výhledu na mrazivou krajinu za skleněnými zdmi zajistí opravdu netradiční noc v klidu a soukromí finské přírody. Po neuvěřitelné noci si můžete užít i neméně uvěřitelný den – Finsko v zimě totiž nabízí mnohá dobrodružství, ať už se rozhodnete pro saunu a následné ochlazení v jezeře, lyžování, jízdu se psím spřežením nebo pro rybaření, pokaždé se budete zaručeně bavit. A jestliže jste opravdu odvážní, můžete přenocovat i v klasickém, sněžném iglú. Je to opravdu jen na vás.

Termíny Hotely Informace Fotogalerie

Informace

Komplexní cestovní pojištěníZákonné pojištění proti úpadku CKUbytování se snídaní

Doporučený hotel

Kakslauttanen Arctic Resort

Tento jedinečný rezort, obklopený přírodou, se nachází v regionu Saariselkä Fell ve finském Laponsku a nabízí ubytování ve skleněných iglú a tradičních dřevěných chatách, největší kouřovou saunu na světě, bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště.

Součástí iglú z termálního skla je ložnice s prosklenou střechou a luxusní postelí. Některá mají také vlastní koupelnu se saunou a některá využívají sdílenou koupelnu se sprchou.

Chaty mají posezení, krb, kuchyňské vybavení a vlastní saunu.

Kakslauttanen Arctic Resort má 2 à la carte restaurace, ve kterých se podávají laponské speciality ze sobího masa a grilovaného lososa. Přímo v kouřové sauně je restaurace Savusauna.

Pro hosty je k dispozici také 6 společných saun s relaxačním prostorem a otevřeným krbem. K ochlazení můžete využít nedaleký ledový otvor.

Personál pro vás může zařídit husky a sobí safari nebo snowmobiling. Na místě si můžete pronajmout běžky, hole na nordic walking nebo sněžnice.

Cena zahrnuje

  • Ubytování ve dvoulůžkovém skleněném iglú na 1 noc
  • Snídani
  • Večerní saunování
  • Komplexní cestovní pojištění

Cena nezahrnuje
  • Dopravu a transfery
  • Stravování nad rámec nabídky
  • Další služby v místě pobytu

Obecné podmínky

  • Na přání zajistíme také doprovodný program ve Finsku.


häät-ja-häämatkat_majoitus_1.jpg
häät-ja-häämatkat_majoitus_2.jpg
majoitus_lumi-iglut_1.jpg
majoitus_mökit_1.jpg
majoitus_perinnetalo_1.jpg
majoitus_sivakka_1.jpg

Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat
Nebo volejte739 481 111

Reference