Seychely - Cesty za zážitky

Seychely

Poznejte ráj na zemi – tři hlavní ostrovy Praslin, Mahé a La Digue, z nichž každý je něčím jedinečný. Exotická příroda, bílé písečné pláže a korálové útesy, které nabízejí vynikající podmínky pro potápění a pozorov...

n/a 0°C

Powered by WeatherAPI.com

Zájezdy

Poznejte ráj na zemi! Tři hlavní ostrovy Praslin, Mahé a La Digue, z nichž každý je něčím jedinečný. Exotická příroda, bílé písečné pláže a korálové útesy, které nabízejí vynikající podmínky pro potápění a pozorování podmořského světa. Poznejte Seychely a nechte se unášet na vlnách luxusu a panenské přírody na jednom z oblíbených ostrovů v srdci Indického oceánu. 

Seychely nejsou jen o bílých písečných plážích a odpočinku v soukromí. Můžete zde také prozkoumat překrásný podmořský svět nebo se vydat na pěší trek či výlet na kole. Ostrovy Vás okouzlí svou bujnou tropickou vegetací nebo křišťálově čistou vodou padající z vodopádů, které se tříští o žulové masivy. 

Při pobytu na ostrově Praslin nesmíte vynechat památku přírodního dědictví UNESCO - Údolí Valée de Mai, kde na jediném místě na světě rostou ve volné přírodě známé obří kokosy. Seychely dále lákají milovníky golfu. Kdo by si nechtěl zahrát golf na světově známých hřištích a ještě k tomu v exotickém ráji s neskutečnými výhledy?

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME