Maledivy - Villa Nautica, Paradise Island 5* - Cesty za zážitky

Maledivy - Villa Nautica, Paradise Island 5*

Představte si ostrov přímo uprostřed Indického oceánu s jasně bílými plážemi, lagunou zaplavenou hlubokou modří a vznášejícími se kokosovými palmami pohupujícími se ve větru. To je ráj - Villa Nautica, Paradise Island 5. Nekompr...

n/a 0°C

Powered by WeatherAPI.com

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Maledivy - Villa Nautica, Paradise Island 5*

Maledivy

Představte si ostrov přímo uprostřed Indického oceánu s jasně bílými plážemi, lagunou zaplavenou hlubokou modří a vznášejícími se kokosovými palmami pohupujícími se ve větru. To je ráj - Villa Nautica, Paradise Island 5. Nekompromisní destinace luxusu a pohodlí. Svěžím areálem se vine síť dlážděných cest, které spojují ubytování u oceánu, gurmánské restaurace, sportovní zařízení a inspirativní lázně. Všechny služby vedou k tomu, aby byla Vaše dovolená na Maledivách nezapomenutelná. 


Speciální nabídka za včasné nákupy 2024/2025

25% sleva na ubytování v období 1.11.2024 – 30.4.2025 potvrzené do 30.6.2024

15% sleva na ubytování v období 1.11.2024 – 30.4.2025 potvrzené do 30.9.2024

25% sleva na ubytování v období 1.5.2025 – 31.10.2025 potvrzené do 31.1.2025

15% sleva na ubytování v období 1.5.2025 – 31.10.2025 potvrzené do 31.3.2025

od 72 970
od 62 210
Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat +420 739 481 111
Recenze
Petr S.

Dubaj a Abu Dhabí byly suprové. Skvělí lidé, ubytování, památky. Viděli jsme toho za těch pár dní opravdu hodně, paní průvodkyně zkušená a znalá, bylo úžasné, že nás všude provází Češka, která tam roky žije a má tak přehled o místních poměrech. Organizace perfektní.

Miroslav S.

Děkujeme Vám za organizaci a zajištění naší cesty na Myanmar. Vše klapalo bez chybičky a myslím, že jsme si maximálně užili část poznávací i odpočinkovou. Mohu vřele doporučit všem, kdo vyhledávají spíše individuální přístup a naprostý klid na liduprázdných plážích Ngapali Beach.

Michal N.

Díky moc za vše! Vše klaplo na 1*. Lety OK (Quatar Airways jsou špica!), ubytování v Dubaji i Abu Dhabi také super! 

Lenka L.

Za celou naši skupinu mockrát děkuji za zprostředkování velikonoční dovolené, která byla skvělá. Zejména pak děkujeme za Vaši vstřícnost, dále pak také za výbornou komunikaci. My jsme maximálně spokojeni a rádi Vašich služeb v budoucnu využijeme.

Martin H.

Vše slíbené jsme obdrželi, v průběhu zájezdu jsme se nesetkali s žádnou komplikací a vše prostě klaplo na jedničku.

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá.

Oldřich S.

Jsme vašimi spokojenými zákazníky.

Marek B.

Bylo to nejúžasnější!!! 

Eva J.

Dobrý den, vše se vydařilo, moc děkuji!

Radek K.

Výlet jsme si s manželkou užili nad očekávání a vše zafungovalo dle plánu.

Anna R.

Zájezd jsme si já i moje dcera moc užily. Ubytování a hotelové služby opravdu na vysoké úrovni.

Šárka S.

Opět jsme byly nadmíru spokojené s tím, jak jste nám vše dokonale zařídili a našim požadavkům se věnovali na 100%. Už teď víme, že se na vás obrátíme s naší podzimní cestou do Milána. Každopádně už teď vaší cestovní kancelář doporučuji všem svým kamarádům a známým. Děkuji vám za opět nadstandartně provedenou práci, člověk se s takovou profesionalitou v životě často nesetká.

Kateřina S.

Zájezd byl skvělý a moc jsme si to užili. Děkuji za zprostředkování krásného zážitku.

David K.

Díky moc za excelentní zajíštění nasi dovolene v Dubaji.

Václav N.

Dovolená byla výborně zorganizovaná, pěkné stylové hotely, dobré tipy na výlety. Takže jsme si to užili. Díky

Martin B.

Zájezd do Dubaje byl do posledního detailu dle našich představ, vše zafungovalo, užili jsme si to parádně.

Vít V.

Děkuji moc bylo to v pohodě. Moc se nám v Austrálii líbilo . Příští rok zase s Vámi na Ydykseb

Lenka K.

Se službami jsme byli velmi spokojeni. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Servis byl skvěle zajištěn, včetně nočního transferu na letiště. Hotel očekávání splnil. Za nás spokojenost. :) Děkujeme

Luboš Z.

Krásná dovolená - dali jsme na doporučení hotelu a udělali jsme dobře. Skvělé jídlo, krásná pláž. Vše do transferu, přes check-in až po ubytování fungavalo na 1. Těšíme se už na další dovolenou

Hana B.

Chtěla bych Vám poděkovat za krásně zorganizovaný výlet za teplem.Hotel byl skvělý, moc jsme si to užili.

Pavel S.

Dubaj jsme si užili, vše bylo OK. Expo pecka. Takže za mě fakt supr dovča, díky!

Pavel S.

Chtěl bych poděkovat za organizaci dovolené. Myslím, že máme všichni nezapomenutelný zážitek. Určitě se zastavíme ukázat nějaké foto.

Tomáš K.

Díky za zařízení Dubaje, krátké, výživné

Jana F.

Chtěla bych poděkovat za krásnou dovolenou, moc se nám to všem líbilo. Ráj na Zemi byl fakt top. Spokojeni jsme byli s ubytkem, stravou i s cestovkou. Ještě jednou velké díky a těším se na příště!

Kristýna C.

Dovolená byla úžasná. Hotel čístý, personál milý, počasí vyšlo také na jedničku, takže za nás spokojenost. Moc děkuji za služby a troufám si říct, že jsem s Vámi nebyla naposledy.

Tomáš K.

Díky za organizaci!Nakonec jsme využili i tématický park – aqua park.

InformaceDestinaceMapa

Zážitky, na které se můžete těšit

 • Široká písečná pláž 
 • Bezpečné koupání pro děti - mělká laguna
 • Krátký transfer z letiště v Male (20-30 min lodí)
 • Oceňované kvalitní služby
 • Široká nabídka vodních sportů a aktivit
 • Bazén u pláže

Přehled programu

Villa Nautica, Paradise Island byl naposledy rekonstruován v roce 2022. Nabízí skvělé služby, krásné koupání a šnorchlování, dobré jídlo. Transfer z letiště Malé trvá rychločlunem pouhých 20 minut.


Díky krásné a pro Maledivy netypicky široké pláži a mělké laguně, která je ze strany oceánu chráněna vlnolamy, je Villa Nautica, Paradise Island skutečným rájem pro děti. Pokud si objednáte stravování all-inclusive, pak bude dovolená bezstarostná pro každého. 


Naším doporučením jsou výlety na moře za delfíny a létajícími rybami. 


O resortu

Villa Nautica, Paradise Islan nabídne ubytování ve 220 plážových a vodních vilách. Přes větší kapacitu resortu si užijete pocit soukromí na pláži. Každá vilka má vlastní kousek “privátní” pláže a nebudete zažívat pocit velkého hotelu. Další výhodou je pak bohatá nabídka aktivit, která dovolené může dodat i sportovní nádech. Právě široká škála aktivit je bonusem proti menším maledivským resortům. Můžete tak vyrazit na výlety na moře, půjčit si windsurfing, paddleboardy nebo zajít do spa na masáže. 


Z nabídky sportů si opravdu vybere každý a určitě najdete sporty, které jste dosud neměli šanci vyzkoušet. Plážové a nemotorové vodní sporty (šnorchlování - masky a ploutve jsou k dispozici, windsurfing, kanoe) stejně jako vstup do sauny, páry jsou v ceně pobytu. Z nabídky dalších vodních sportů si můžete vybrat: paddleboarding, kiting, vypůjčení plachetnice, katamaránu, k vypůjčení je surfařské prkno, bodyboarding, jetblade, jetsurf, vodní skútr, vodní lyže, wakeboarding, parasailing, podvodní skútr… Klidnější povahy mohou vyrazit na výlet lodí s proskleným dnem.


Pokoje

Resort disponuje 282 vilami. V nabídce najdete jak plážové vily, tak vodní vily nebo rodinné vily s oddělenými místnostmi až pro 6 osob. 


Superior Beach Bungalov

Základní typ pokoje je plážový bungalov s výhledem na moře. Schovaný mezi stromy nabídne uklidňující výhled na moře a přímý vstup na pláž. Před každým bungalovem je kousek pláže s lehátkem právě a jen pro vás. Uvnitř pokoje najdete vše, co pro svůj pobyt potřebujete - od přírodního nábytku, venkovní terasy až po minibar a kávovar pro odpolední odpočinek s knížkou. Každý bungalov má venkovní sprchu, terasu pro venkovní posezení a satelitní televizi.

Co vás tu čeká: plocha 54 m² s přístupem na pláž, klimatizace, souprava na přípravu kávy a čaje (set kávy a čaje na každý den), fén, terasa s posezením, venkovní sprcha, minibar, wi-fi


Plážová vila s výhledem na západ slunce

Z terasy u své vily pozorujete zapadající slunce, které se pomalu (nebo spíše rychle) sklání za obzor nad Indických oceánem. Je to pohled, který se vám neomrzí po celou dobu dovolené a budete na něj vzpomínat i po návratu. Plážová vila nabídne něco více prostoru nebo bungalov a platíte především za výhled na západy slunce. Máte v ní větší pocit soukromí s posezením v soukromé zahrádce a luxusněji pojatou venkovní koupelnu.

Co vás tu čeká: plocha 67 m² s přístupem na pláž, koupelna s venkovní sprchou, lehátko s nebesy na soukromé zahrádce, posezení na kryté terase, klimatizace, fén, souprava na přípravu kávy a čaje (set kávy a čaje na každý den), minibar, wi-fi


Plážová vila s bazénem

Luxusní ubytování ve vile s privátním bazénem je, podle našeho názoru, to nejlepší, co můžete na Maledivách zažít. Máte pro sebe luxusní vilu s venkovní koupelnou, krytou terasu a zahradu s privátním bazénem. Přes bazén pozorujete z lehátka Indický oceán nebo popojdete pár kroků na vaši “privátní” pláž a nikým nerušeni můžete šnorchlovat. Relaxovat můžete přímo ve vile, kdy si se svlažíte v bazénu nikým nerušeni… to je pravý pocit pohodové dovolené na Maledivách.

Co vás tu čeká: plocha 140 m², krytá terasa, zahrádka s lehátky a privátním bazénem, výhled na západ slunce, venkovní koupelna, přímý vstup na pláž, klimatizace, fén, souprava na přípravu kávy a čaje (set kávy a čaje na každý den), minibar, wi-fi


Deluxe plážová vila s bazénem

Deluxe plážová vila nabídne luxus 5* resortu. Deluxe vily jsou po rekonstrukci a nabídnou modernější design a výbavu proti předchozí kategorii pokoje. Vily leží na stejné západní straně ostrova a jsou tak ideální kategorií pro hosty, kteří si připlatí za pokoj po rekonstrukci a ocení modernější svěží design. Stejně jako předchozí kategorie pokoje mají vlastní terasu a privátní bazén. 

Co Vás tu čeká: 150 m², krytá terasa, zahrádka s lehátky a privátním bazénem, výhled na západ slunce, venkovní koupelna, přímý vstup na pláž, klimatizace, fén, souprava na přípravu kávy a čaje (set kávy a čaje na každý den), minibar, wi-fi


Vodní vila

Vila postavená na kůlech nad vodní hladinou může být splněním vašeho snu o romantické dovolené. Ubytováním ve vodní vile a získáte ničím nerušený výhled na Indický oceán a přímý vstup do laguny. Po několika schodech z terasy jste v moři a šnorchlujete. Nebo si ustelete na lehátkách na terase před pokojem, pozorujete lagunu a posloucháte šumění moře. Luxusní dojem dotvoří moderně dekorovaný interiér z přírodních materiálů. 

Co vás čeká: 77 m², terasa s lehátky (krytá i na slunci), přímý výhled na lagunu a oceán, koupelna, přímý vstup do moře, klimatizace, fén, souprava na přípravu kávy a čaje (set kávy a čaje na každý den), minibar, wi-fi


Bary a restaurace

Na výběr mají hosté jednu ze 6 restaurací a barů. Věříme, že každý si přijde na své. V Paradise Island můžete ochutnat vše od italských až po japonské speciality. Kromě hlavní restaurace doporučujeme romantickou večeři s výhledem na lagunu, kdy s každým chodem se mění barvy oceánu a jeho atmosféra.


Zážitky 

Resort nabízí mnoho atraktivních výletů, které Vám zaručí, že dovolená na Maledivách bude nezapomenutelným zážitkem na celý život. 

 • Výlet do města Malé
 • Rybaření při východu nebo západu slunce 
 • Výlet ponorkou 
 • Potápění s mantami 
 • Pozorování delfínů Cena zahrnuje
 • Letenku Praha - Malé - Praha včetně odbaveného zavazadla
 • Transfer z Male do resortu a zpět (rychločlunem 20 - 30 min)
 • 7x ubytování v plážové vile 
 • 7x plná penze
 • Českou delegátku na telefonu 
 • Pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
 • Cestovní pojištění a připojištění (zavazadla, storno, covid apod.)
 • Stravu a služby mimo zvolený program
 • Osobní výdaje
 • Vše, co není výše specifikováno

Obecné podmínky

Proč s CestyZaZazitky.cz?

Vaši dovolenou Vám tvoříme na míru. Webová nabídka je pouze inspirací - místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov…), délka pobytu, typ pokoje, rozsah stravování i nadstandardní služby... My doporučujeme na základě dlouholetých zkušeností, Vy rozhodujete.

Šetříme Váš čas i peníze

Nemusíte trávit čas hledáním a výběrem resortu pro Vaši dovolenou. Zpracujeme Vám nabídky dle Vašich přání a požadavků. Doporučíme nejoptimálnější řešení Vašeho pobytu i leteckých spojení a transferů. Máme k dispozici spousty akčních nabídek, slev a bonusových programů. Místa a hotely známe. Máme je prověřené, poradíme Vám z vlastní zkušenosti a na základě hodnocení našich klientů.

Osobní konzultanti

Naši kolegové jsou Vám partnerem při přípravě, během i po návratu z dovolené. Vaši dovolenou připravujete společně. Konzultanti Vám rádi poskytnou nezbytné informace. Nabídnou dostatek možností a variant dovolené. Společně se tak, co nejvíce přiblížíme k Vaší ideální představě. Po celou dobu přípravy dovolené, i v jejím průběhu, jste v kontaktu s Vaším osobním konzultantem, který detailně zná Vaši cestu. Vaše služby také sám/sama zajišťuje a rezervuje. Nemusíte při každém telefonátu do anonymního call centra nebo mailu znovu opakovat své přání a požadavky. Na svého konzultanta máte osobní mail a mobilní telefon. Můžete tak jakákoliv přání řešit operativně a rychle.

Jsme tu pro VásHotline 24/7 

Při plánování dovolené a především v jejím průběhu, je Vám k dispozici naše hotline, na níž řešíme nenadále situace a dodatečná přání. Jsme Vaším osobním concierge a partnerem po celou dobu Vaší dovolené.

Žádné skryté poplatky

Naše nabídnutá cena je konečná. Nečekají Vás žádné další výdaje, o kterých bychom Vás předem neinformovali. Žádná nepříjemná překvapení.

Portfolio hotelů

V naší nabídce nenajdete stovky hotelů v každé destinaci. Nabízené hotely pečlivě vybíráme a víme, proč je doporučujeme. U našich hotelů vždy najdete přidanou hodnotu, pro kterou jsme daný hotel zařadili do naší kolekce. Nesnažíme se nabízet desítky hotelů stejné kategorie - jsme boutique, kde pro Vás vybíráme něco jedinečného, a tím Vám usnadňujeme výběr. Abychom Vám mohli odborně poradit, zvolili jsme užší portfolio hotelů, které známe. Garantujeme kvalitu služeb. Vždy dobrý poměr cena/výkon. Pokud si však z naší nabídky nevyberete, zajistíme hotel. podle Vašich přání. Spolupracujeme s mnoha partnery, hotelovými řetězci i rezervačními systémy, abychom vždy našli nejlepší ceny. 

Maledivy

Maledivy 

Maledivy jsou tropickým rájem rozprostírajícím se v Indickém oceánu, skládajícím se z 26 atolů a téměř 1 200 korálových ostrovů. Tato exkluzivní destinace láká návštěvníky svou nádhernou bílou pískovou pláží, tyrkysovými lagunami a podvodním rájem pro potápěče.

Maledivy jsou známé svými luxusními resorty, které se nacházejí na soukromých ostrovech a nabízejí ubytování v bungalovech nad vodou, kde hosté mohou ponořit své nohy přímo do teplých mořských vod. Tyto přepychové rezorty často poskytují prvotřídní služby, wellness procedury na pláži a nezapomenutelné zážitky v soukromí.

Maledivy jsou rovněž ideálním místem pro milovníky vodních sportů, jako je šnorchlování, potápění, plachtění na prkně a rybaření. Pod vodní hladinou se návštěvníci mohou těšit na fascinující podmořský život, včetně živých korálových útesů a pestrobarevných tropických ryb. 

Kromě toho, Maledivy nabízí klidné a odlehlé prostředí pro ty, kteří hledají útočiště před hektickým světem. Každý ostrov má svůj vlastní jedinečný šarm a atmosféru, což umožňuje návštěvníkům vybrat si destinaci přesně podle svých preferencí. Maledivy jsou tak symbolem luxusu, relaxace a přírodní krásy.

Památky

Grand Friday Mosque v Male: Tato impozantní mešita je největší na Maledivách a návštěvníkům nabízí pohled na nádhernou architekturu a kulturní dědictví.


Ari Atoll: Jedno z největších atolů na Maledivách, Ari Atoll, je rájem pro šnorchlování a potápění, s bohatým podmořským životem a úchvatnými korálovými útesy.


Male Maldives Islamic Centre: Moderní islámské centrum v hlavním městě Male poskytuje návštěvníkům pohled do místní kultury a náboženského života.


Thulusdhoo Island: Tato malebná ostrovní oblast je známá svou tradiční výrobou surfařských prken a nabízí autentický pohled na místní život.


Bioluminescent Beach na Vaadhoo Island: Toto jedinečné místo na Vaadhoo Island přináší návštěvníkům magický zážitek při pozorování světélkujícího planktonu na pobřeží během noci.


Vstupní formality

Pro vstup na území Malediv stačí mít platný cestovní pas, který je platný alespoň po dobu očekávané délky pobytu. Vízum není obvykle vyžadováno pro pobyty kratší než 30 dnů. Při cestování s nezletilými osobami by měli rodiče nebo zákonní zástupci mít s sebou platné doklady pro potřeby případné kontroly, a to včetně rodných listů nebo ověřených kopií s překladem do angličtiny.

Politické uspořádání

Politické uspořádání Malediv je prezidentská republika. Země má jednokomorový parlament nazývaný Lidové shromáždění, v jehož čele stojí prezident. Prezident je zároveň hlavou státu a vlády. Politický systém Malediv je založen na demokratických principech.


Očkování a lékař

Při cestě na Maledivy nejsou vyžadována žádná povinná očkování. V některých případech může být doporučeno očkování proti hepatitidě A a B. Co se týče lékařské péče, Maledivy poskytují kvalitní zdravotní služby, a většina resortů a hotelů má přístup k základní lékařské péči.


Jazyk

Oficiálním jazykem na Maledivách je dhivehi. V běžném styku a v turistických oblastech se však hojně používá angličtina.

Náboženství

Maledivy jsou známé svým hlubokým kulturním propojením s islámem. Islám je jediným náboženstvím praktikovaným na ostrovech, a většina obyvatel je muslimského vyznání.

Měna

Maledivy používají místní měnu nazývanou maledivská rupie (MVR). 1 MVR se dělí do 100 laari. Směnárny a banky jsou k dispozici na větších ostrovech a letištích, kde lze snadno směnit dolary a eura na maledivské rupie. Bankovní karty jsou obecně akceptovány. Kurz se pohybuje okolo 1 MVR = 1,44Kč.

Důležitá telefonní čísla

Záchranná služba včetně hasičů: 102 nebo 118

Policie: 101 nebo 119

Všeobecná nouzová linka: 112

Maledivy velvyslanectví: +91 112 415 52 00

Let z Evropy

Let na Maledivy trvá přibližně 10 hodin. V uvedené době nejsou započítány čekací doby na přestupech. Z Prahy v současné době nejsou provozovány žádné přímé lety na Maledivy. Přímý let na Maledivy je možný z Mnichova, Frankfurtu, Düsseldorfu, Vídně nebo Londýna.

Časový posun

V období středoevropského času je v Maledivách posun +4 hodiny, v době letního času +3 hodiny.

Počasí

Tato ostrovní destinace leží v tropickém pásu, což zajišťuje příjemné a teplé klima po většinu roku. Maledivské ostrovy mají monzunové podnebí, s dvěma hlavními obdobími – suchým a deštivým. Během suchého období, které probíhá od prosince do dubna, se můžete těšit na slunečné dny a teploty kolem 30°C. Naopak během deštivého období, které trvá od května do listopadu, se můžete setkat s krátkými, osvěžujícími přeháňkami a teplotami kolem 28°C.


Nápoje a strava

Většina letovisek a měst na ostrovech poskytuje pitnou vodu z vodovodního řadu, což znamená, že můžete bez obav pít vodu z kohoutku. Pokud jde o stravování, místní restaurace nabízejí chutné možnosti za přijatelné ceny. Zdejší kuchyně často spojuje čerstvé mořské plody a ryby, tropické ovoce, kokosové mléko a exotické koření, což poskytuje nezapomenutelný gastronomický zážitek. Přílohou bývá rýže nebo placka roshi.

Nákupy

Na trzích a u stánků se suvenýry je běžné vyjednávat o ceně, což může přidat k dovolenkovému zážitku. Maledivy nabízejí také možnost přivézt si z dovolené kvalitní zboží. Od keramiky, vějířů, čajů a vodních dýmek až po lahodné víno, a dokonce i diamanty – výběr je široký. Z Malediv je zakázáno vyvážet korály, želví krunýře a mušle nasbírané na pláži či při potápění, dovoz a konzumace alkoholu na ostrovech je také zakázána.


Elektrické napětí

Na Maledivách se vyskytuje elektrické napětí standardu 230 V a frekvence 50 Hz. Většina hotelů a ubytovacích zařízení má evropské zásuvky, ale je dobré mít s sebou adaptér, zejména pokud plánujete pobyt v méně turisticky orientovaných oblastech.

od 72 970
od 62 210