Mauricius - LUX* Grand Baie Mauritius 5* - Cesty za zážitky

Mauricius - LUX* Grand Baie Mauritius 5*

LUX* Grand Baie 5*, modernistický zázrak na severním pobřeží Mauricia. Tento butikový resort nové generace seznamuje cestovatele se svůdným a pomalým tempem života na ostrově. LUX* Grand Baie, zrcadlící přilehlé vyhlášené plážov...

n/a 0°C

Powered by WeatherAPI.com

DOVOLENÁ ŠITÁ NA MÍRU

S NÁMI JSTE VIP

24/7

ČEŠTÍ PRŮVODCI

OSOBNÍ KONZULTANTI

POBOČKA V PRAZE

PORADÍME VÁM, DESTINACE ZNÁME

Mauricius - LUX* Grand Baie Mauritius 5*

Mauricius

LUX* Grand Baie 5*, modernistický zázrak na severním pobřeží Mauricia. Tento butikový resort nové generace seznamuje cestovatele se svůdným a pomalým tempem života na ostrově. LUX* Grand Baie, zrcadlící přilehlé vyhlášené plážové město, podle kterého je pojmenován. Je vzrušující a hravý.

LUX* Grand Baie je dílem lásky britské interiérové designérky Kelly Hoppen CBE a mauricijského architekta Jeana-Françoise Adama. 

K dispozici je střešní wellness prostor se dvěmi běžeckými dráhami olympijské velikosti vhodnými pro sportovce. Nápadně krásný design lázní je stejně uklidňující jako samotné procedury. Architektura – směs dřeva jacaranda, betonu, kovu a došků – je odvážná.

K dispozici je Instafriendly place. Bar s bazénem a houpačka nad střešním nekonečným bazénem. Plážové vily jsou inspirovány rekreačním domem návrháře. Je to místo kontrastů, kde se splní prázdninové fantazie.


Speciální nabídka platná do 30.6.2024:

15% sleva na ubytování v termínu 1.5. – 30.9.2024

20% sleva na ubytování v termínu 1.10.2024 – 30.4.2025

15% sleva na ubytování v termínu 1.5.2025– 31.7.2025

od 85 980
od 73 740
Zájezd na míru

Zajišťujeme individuální i skupinové zájezdy na míru s VIP přístupem ke všem klientům.

Poptat +420 739 481 111
Recenze
Petr S.

Dubaj a Abu Dhabí byly suprové. Skvělí lidé, ubytování, památky. Viděli jsme toho za těch pár dní opravdu hodně, paní průvodkyně zkušená a znalá, bylo úžasné, že nás všude provází Češka, která tam roky žije a má tak přehled o místních poměrech. Organizace perfektní.

Miroslav S.

Děkujeme Vám za organizaci a zajištění naší cesty na Myanmar. Vše klapalo bez chybičky a myslím, že jsme si maximálně užili část poznávací i odpočinkovou. Mohu vřele doporučit všem, kdo vyhledávají spíše individuální přístup a naprostý klid na liduprázdných plážích Ngapali Beach.

Michal N.

Díky moc za vše! Vše klaplo na 1*. Lety OK (Quatar Airways jsou špica!), ubytování v Dubaji i Abu Dhabi také super! 

Lenka L.

Za celou naši skupinu mockrát děkuji za zprostředkování velikonoční dovolené, která byla skvělá. Zejména pak děkujeme za Vaši vstřícnost, dále pak také za výbornou komunikaci. My jsme maximálně spokojeni a rádi Vašich služeb v budoucnu využijeme.

Martin H.

Vše slíbené jsme obdrželi, v průběhu zájezdu jsme se nesetkali s žádnou komplikací a vše prostě klaplo na jedničku.

Romana Z.

Děkujeme moc za servis, krátká dovča byla skvělá.

Oldřich S.

Jsme vašimi spokojenými zákazníky.

Marek B.

Bylo to nejúžasnější!!! 

Eva J.

Dobrý den, vše se vydařilo, moc děkuji!

Radek K.

Výlet jsme si s manželkou užili nad očekávání a vše zafungovalo dle plánu.

Anna R.

Zájezd jsme si já i moje dcera moc užily. Ubytování a hotelové služby opravdu na vysoké úrovni.

Šárka S.

Opět jsme byly nadmíru spokojené s tím, jak jste nám vše dokonale zařídili a našim požadavkům se věnovali na 100%. Už teď víme, že se na vás obrátíme s naší podzimní cestou do Milána. Každopádně už teď vaší cestovní kancelář doporučuji všem svým kamarádům a známým. Děkuji vám za opět nadstandartně provedenou práci, člověk se s takovou profesionalitou v životě často nesetká.

Kateřina S.

Zájezd byl skvělý a moc jsme si to užili. Děkuji za zprostředkování krásného zážitku.

David K.

Díky moc za excelentní zajíštění nasi dovolene v Dubaji.

Václav N.

Dovolená byla výborně zorganizovaná, pěkné stylové hotely, dobré tipy na výlety. Takže jsme si to užili. Díky

Martin B.

Zájezd do Dubaje byl do posledního detailu dle našich představ, vše zafungovalo, užili jsme si to parádně.

Vít V.

Děkuji moc bylo to v pohodě. Moc se nám v Austrálii líbilo . Příští rok zase s Vámi na Ydykseb

Lenka K.

Se službami jsme byli velmi spokojeni. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Servis byl skvěle zajištěn, včetně nočního transferu na letiště. Hotel očekávání splnil. Za nás spokojenost. :) Děkujeme

Luboš Z.

Krásná dovolená - dali jsme na doporučení hotelu a udělali jsme dobře. Skvělé jídlo, krásná pláž. Vše do transferu, přes check-in až po ubytování fungavalo na 1. Těšíme se už na další dovolenou

Hana B.

Chtěla bych Vám poděkovat za krásně zorganizovaný výlet za teplem.Hotel byl skvělý, moc jsme si to užili.

Pavel S.

Dubaj jsme si užili, vše bylo OK. Expo pecka. Takže za mě fakt supr dovča, díky!

Pavel S.

Chtěl bych poděkovat za organizaci dovolené. Myslím, že máme všichni nezapomenutelný zážitek. Určitě se zastavíme ukázat nějaké foto.

Tomáš K.

Díky za zařízení Dubaje, krátké, výživné

Jana F.

Chtěla bych poděkovat za krásnou dovolenou, moc se nám to všem líbilo. Ráj na Zemi byl fakt top. Spokojeni jsme byli s ubytkem, stravou i s cestovkou. Ještě jednou velké díky a těším se na příště!

Kristýna C.

Dovolená byla úžasná. Hotel čístý, personál milý, počasí vyšlo také na jedničku, takže za nás spokojenost. Moc děkuji za služby a troufám si říct, že jsem s Vámi nebyla naposledy.

Tomáš K.

Díky za organizaci!Nakonec jsme využili i tématický park – aqua park.

Polopenze
InformaceDestinaceMapa

Zážitky, na které se můžete těšit

 • V blízkosti vyhlášeného městečka Grand Baie
 • Luxusní hotel s nadstandardními službami
 • Jedinečné gastronomické zážitky
 • Střešní restaurace a bar s infinity bazénem
 • Udržitelný hotel

 • Instafriendly místo 
 • Česká delegátka a průvodkyně pro naše klienty

Přehled programu

Naše doporučení

Hotel Grand Baie Mauritius je ideální volbou pro náročné klienty, kteří mají rádi luxus a moderní bydlení. V hotelu panuje přátelská atmosféra a život je cítit na každém kroku. Právě kombinace dřeva jacaranda, betonu, kovu a došek je velmi odvážná.  Neskutečné ubytování v bungalovech si užijete jak s rodinou, v páru, tak se skupinou přátel. 

K dispozici je střešní wellness prostor se dvěmi běžeckými dráhami olympijské velikosti vhodnými pro sportovce. Nápadně krásný design lázní je stejně uklidňující jako samotné procedury. 

K dispozici je Instafriendly place. Bar s bazénem a houpačka nad střešním nekonečným bazénem. Plážové vily jsou inspirovány rekreačním domem návrháře. Je to místo kontrastů, kde se splní prázdninové fantazie.


Pokoje

Každé apartmá, vila, rezidence a penthouse je dílem lásky slavného britského designéra Kelly Hoppen CBE a JFA Architects. Každé ubytování je vytvořeno tak, aby vypadalo jako tropický rekreační dům designéra. Usaďte se, relaxujte, opalujte se, pozvěte pár přátel na denní party. Ponořte se do vyhřívaného bazénu ve vile nebo prostě nedělejte vůbec nic. Jinými slovy, buďte jako doma.

LUX* Junior Suite

Nachází se v přízemí, prvním a druhém patře, každé apartmá o rozloze 65 m2 má nádhernou koupelnu s teracovými dlaždicemi, neutrální paletu barev a dotek minimalismu, který krásně kontrastuje se svěžím tropickým prostředím. Design je hlavou.

Maximální obsazenost: 2 dospělí + 1 dítě nebo infant

LUX* Pool Residence

Promyšleně navržené rezidence LUX* (180 m2), které se nacházejí přes silnici od rezortu a jsou přístupné přes skywalk. Pokoje jsou prostorné s veškerým vybavením a službami, abyste se cítili jako doma. Pobyt v těchto pokojích Vám ukáže, jaké to je skutečně žít na Mauriciu.

Maximální obsazenost: 4 dospělí a 2 děti

LUX* Pool Villa

Zastrčené v našich tropických zahradách a u nejkrásnější pláže severního pobřeží, naše vily mají tolik výhod, kolik je dobře navrženo. Ať už se jedná o službu komorníka zaměřenou na detaily nebo vyhřívaný bazén s venkovním grilem, poskytneme Vám vše, co potřebujete, aby to byla Vaše nejlepší dovolená na Mauriciu.

Maximální obsazenost: 4 dospělí a 2 děti

LUX* Grand Beach Pool Villa

Naše bezvadně navržená vila (620 m2) se třemi ložnicemi s vlastní koupelnou se nachází přímo na pláži s výhledem na nejkrásnější lagunu. Luxusní úkryt je vrcholem luxusu nové generace. Je to opravdu nejlepší způsob, jak zažít život na tropickém ostrově s rodinou nebo skupinou přátel.

Maximální obsazenost: 6 dospělých a 2 děti


Restaurace a bary

Milovníci jídla pozor: LUX* Grand Baie je kulinářské hlavní město. Od rána do večera se můžete najíst po resortu. Jsme hrdí na to, že ve všech našich restauracích nabízíme vynalézavé a pečlivě vytvořené a la carte menu, od zeleninových menu až po restauraci na střeše a od moderní asijské kuchyně až po elegantní, ale bezproblémové stolování na pláži.

Beach Rouge

Hlavní restaurace & Beach Club

Ze stejné části plážový klub a restaurace. Vyvíjí se a metamorfuje po celý den. Snídaně à la carte je stejně kreativní jak chutná. Obědy jsou dlouhé a líné, spojují lidi nad středomořskou kuchyní. A když slunce klesne pod obzor, celá Beach Rouge je osvětlena elektrizujícím červeným odstínem, kterému vděčí za své jméno.

Maison LUX*

Café & Bar

Vstoupit do Maison LUX* je jako vstoupit do jedné z nádherných kaváren, které lemují ulice starých evropských měst. Evokuje to určité umění de vivre. Je to místo, kde si můžete objednat ranní kávu a pečivo, odpolední pick-me-up ve formě gelato nebo noční košili. Ať už jste spíše cappuccino typ nebo Prosecco, Maison LUX se stane pro Vaší dovolenou na Mauriciu šťastným místem.

The Food LAB

Kulinářská laboratoř

Vítejte v hlavní kuchyni - laboratoře, kde kuchaři vytvářejí další pokrmy podle techniky, sezónnosti a trendů. K dispozici je knihovna ingrediencí s těžko dostupnými drahokamy. Fermentační oblast. Zóna věnovaná pečivu. I když je to inkubátor pro naše šéfkuchaře, několik šťastných hostů bude mít možnost ochutnat připravované pokrmy ještě předtím, než se dostanou do našeho menu. Povečeřet u šéfkuchařského stolu, vychutnat si ochutnávku vín nebo zažít kurz vaření. To je místo, kde se dějí kouzla.

AI Kisu

Speciální restaurace & bar

Zážitek Ai KISU Vás pohltí od okamžiku, kdy vstoupíte dovnitř. Stěny jsou zdobeny moderním japonským uměním, kuchaři v otevřené kuchyni zapalují hříšně delikátní pokrmy inspirované mnoha kuchyněmi Asie. Eklektické pokrmy jsou podávány spolu s vynikajícími koktejly.

ICI

Zmrzlinárna

Inovace se setkává s řemeslnou zručností ve zmrzlinovém baru ICI, kde přenášíme do popředí zákulisí výroby zmrzliny. Výsledkem je čerstvě stloukaná zmrzlina, zmrzlina, sorbet a žula – to vše přímo před Vašima očima. Připravte se na skvělou show! Kreativní chutě, které se mění nejen denně, ale i během dne. A ano, můžete přijít s vlastní chutí.

BISOU

Střešní bar & restaurace

Legendární laguna Grand Baie vypadá odsud ještě lépe. Odpočiňte si u nekonečného bazénu dlouhého přes 30 metrů. Oběd si vychutnáte v bazénu a k tomu si dopřejete skvělý drink. Zdejší kuchyně je kreativní směsicí tapas z nejoblíbenějších světových kuchyní.

Club AI KISU

Noční klub

Club Ai KISU žije! DJs točí vinyly, mixologové tvoří nejlepší drinky a prostředí září elegancí a leskem.


Zážitky

Cinema Paradiso

I když se naše obrazovky doma výrazně zvětšily, jít na film do kina nikdy nezestárne. Možná je to máslový popcorn nebo extra velké limonády. Nebo obojí. Ale co kdybychom Vám řekli, že můžeme přenést kino ven, pod hvězdy, na pláži nebo do tropické zahrady hotelu? tropických zahradách? Vítejte v kině Paradiso!

Wellness & Fitness

Dlouhá bublinková koupel, soukromá lekce pilates, manikúra (ideálně ta, kterou podepsal Bastien Gonzalez), nový účes, sprint podél 30metrové běžecké dráhy olympijského standardu na střeše, jóga při východu slunce: uděláte to? Ať už je rituál jakýkoliv, péče a čas pro sebe je ne tak tajným tajemstvím zdravého života.

LUX* ME SPA

LUX* Me Spa sídlí v ohromující stupňovité struktuře a není typickým lázeňským centrem. Ve skutečnosti ani zdaleka ne. Spojená nejmodernější technologie, čistá krása a starodávná moudrost, vytvořili lázeňský ekosystém, který Vám dává sílu být, cítit se (a dělat) to nejlepší.

7 high-tech místností pro procedury a dvoulůžkové lázeňské apartmá jsou místa, kde si můžete dopřát řadu masáží a terapií. To vše pomocí vlastní značky kosmetických produktů LUX* Me. A protože jsme přece jen v tropech, je tu klidná venkovní relaxační zahrada a bazén.

Cena zahrnuje

 • Letenku Praha – Mauricius – Praha včetně odbaveného zavazadla
 • Privátní transfer z letiště na hotel a zpět
 • 7x ubytování v pokoji  LUX* Junior Suite
 • 7x polopenze
 • Česká delegátka a průvodkyně pro naše klienty
 • Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Cestovní pojištění a připojištění (zavazadla, storno, covid apod.)
 • Stravu a služby mimo zvolený program
 • Osobní výdaje
 • Vše, co není výše specifikováno


Obecné podmínky

Proč s CestyZaZazitky.cz?

Vaši dovolenou Vám tvoříme na míru. Webová nabídka je pouze inspirací - místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov…), délka pobytu, typ pokoje, rozsah stravování i nadstandardní služby... My doporučujeme na základě dlouholetých zkušeností, Vy rozhodujete.

Šetříme Váš čas i peníze

Nemusíte trávit čas hledáním a výběrem resortu pro Vaši dovolenou. Zpracujeme Vám nabídky dle Vašich přání a požadavků. Doporučíme nejoptimálnější řešení Vašeho pobytu i leteckých spojení a transferů. Máme k dispozici spousty akčních nabídek, slev a bonusových programů. Místa a hotely známe. Máme je prověřené, poradíme Vám z vlastní zkušenosti a na základě hodnocení našich klientů.

Osobní konzultanti

Naši kolegové jsou Vám partnerem při přípravě, během i po návratu z dovolené. Vaši dovolenou připravujete společně. Konzultanti Vám rádi poskytnou nezbytné informace. Nabídnou dostatek možností a variant dovolené. Společně se tak, co nejvíce přiblížíme k Vaší ideální představě. Po celou dobu přípravy dovolené, i v jejím průběhu, jste v kontaktu s Vaším osobním konzultantem, který detailně zná Vaši cestu. Vaše služby také sám/sama zajišťuje a rezervuje. Nemusíte při každém telefonátu do anonymního call centra nebo mailu znovu opakovat své přání a požadavky. Na svého konzultanta máte osobní mail a mobilní telefon. Můžete tak jakákoliv přání řešit operativně a rychle.

Jsme tu pro Vás

Hotline 24/7 - Při plánování dovolené a především v jejím průběhu, je Vám k dispozici naše hotline, na níž řešíme nenadále situace a dodatečná přání. Jsme Vaším osobním concierge a partnerem po celou dobu Vaší dovolené.

Žádné skryté poplatky

Naše nabídnutá cena je konečná. Nečekají Vás žádné další výdaje, o kterých bychom Vás předem neinformovali. Žádná nepříjemná překvapení.

Portfolio hotelů

V naší nabídce nenajdete stovky hotelů v každé destinaci. Nabízené hotely pečlivě vybíráme a víme, proč je doporučujeme. U našich hotelů vždy najdete přidanou hodnotu, pro kterou jsme daný hotel zařadili do naší kolekce. Nesnažíme se nabízet desítky hotelů stejné kategorie - jsme boutique, kde pro Vás vybíráme něco jedinečného, a tím Vám usnadňujeme výběr. Abychom Vám mohli odborně poradit, zvolili jsme užší portfolio hotelů, které známe. Garantujeme kvalitu služeb. Vždy dobrý poměr cena/výkon. Pokud si však z naší nabídky nevyberete, zajistíme hotel podle Vašich přání. Spolupracujeme s mnoha partnery, hotelovými řetězci i rezervačními systémy, abychom vždy našli nejlepší cenu.


Mauricius

Mauricius

Mauricius (plným názvem Republika Mauricius) patří mezi neokoukané perly indického oceánu a nabízí jedinečné zážitky pro návštěvníky. I přesto, že ostrov disponuje vysokou životní úrovní, zůstávají zde patrné kulturní odlišnosti a sociální rozmanitost, která jej zařazuje mezi rozmanité destinace. Zároveň je však rájem pro ty, kteří hledají krásná tropická prostředí a luxusní ubytování.

Mauricius je známý svými bílými písčitými plážemi, tyrkysovým oceánem a bohatou faunou a flórou. Ostrov je taktéž domovem několika národních parků a přírodních rezervací, které zahrnují krásné vodopády, tropické lesy a unikátní druhy rostlin a zvířat. Pro milovníky aktivit v přírodě nabízí Mauricius šnorchlování, potápění, treking, a samozřejmě i relaxaci na plážích.

Mezi nejznámějšími atrakcemi ostrova patří Černá soutěska, národní parky Black River Gorges a Bras d′Eau, a botanické zahrady Pamplemousses. Navíc lze navštívit historické památky, jako jsou starobylé koloniální budovy a chrámy, které odrážejí bohatou historii Mauricia.


Památky

Le Morne Brabant: Le Morne Brabant je impozantní skalní útvar a kulturní symbol, který připomíná historii otroctví a svobody na Mauriciu.


Botanické zahrady Pamplemousses: Pamplemousses hostí jedny z nejstarších botanických zahrad na světě, kde můžete obdivovat exotickou flóru, včetně legendárního stromu Victoria Amazonica.


Černá soutěska (Black River Gorges National Park): V národním parku Black River Gorges naleznete malebné výhledy, tropickou faunu a jedinečné druhy ptáků, což je ráj pro příznivce přírody a trekingu.


Chamarel: Chamarel je známý svým Sedmibarevným pískem, přírodním fenoménem, který vytváří pestrou paletu barev v písečných dunách.


Port Louis a Citadela Adelaide: Hlavní město Port Louis hostí Citadela Adelaide, historickou pevnost postavenou na ochranu před piráty, která nabízí fascinující pohled na mauricijskou historii.


Vstupní formality

Pro vstup na mauricijské území není vyžadováno vízum pro občany České republiky, pokud plánují pobyt kratší než 90 dnů. Stačí mít cestovní pas, platný minimálně 6 měsíců od data vstupu do země. Při cestě s nezletilými osobami na Mauricius je nutné mít s sebou rodný list nezletilého, případně jeho oficiálně ověřenou a do angličtiny přeloženou kopii obsahující jména obou rodičů.


Politické uspořádání

Mauricius je republikou s parlamentním systémem vlády a prezidentem jako hlavou státu. Republika je členem britského Commonwealthu. Místní politický systém se tak podobá tomu britskému. Republika má jednoho prezidenta, který je demokraticky jmenován Národním shromážděním.


Očkování a lékař

Pro cestu na Mauricius nejsou vyžadována povinná očkování. Přesto je doporučeno zvážit očkování proti hepatitidě A a B, zejména v závislosti na konkrétních destinacích, které hodláte navštívit. V některých oblastech, jako je sever a východ ostrova, se doporučuje zvážit antimalarickou profylaxi, zejména v období dešťů.


Jazyk

Na Mauriciu je oficiálním jazykem angličtina. Vedle angličtiny existuje několik dalších jazyků, což odráží kulturní a etnickou rozmanitost ostrova. Mezi tyto jazyky patří francouzština, kreolština, bhojpuri, hindština, urdu, tamilština a další.

Náboženství

Mauricius je zemí náboženské rozmanitosti, která odráží bohatou historii a etnickou diverzitu obyvatel. Křesťanství má výraznou přítomnost, ačkoliv v menším rozsahu než v některých jiných zemích. Přibližně polovina obyvatel se hlásí k různým křesťanským směrům, včetně katolíků, anglikánů a protestantů. Další převažující náboženství je hinduismus a islám.

Měna

Mauricius má mauricijský rupii (MUR), kde 1 MUR se dělí na 100 centů. Bankomaty jsou běžně k dispozici ve městech, umožňující výběr hotovosti, a většina obchodů a restaurací přijímá platební karty. Kurs mauricijské rupie k české koruně se pohybuje kolem 1 MUR = 0,50 Kč.

Důležitá telefonní čísla

Policie: 999 nebo 112

Záchranná služba: 114

Požární záchranná služba: 115

Mauricius konzulát: +230 206 39 88

Let z Evropy

Z České republiky a Rakouska je možné dostat se na Mauricius během přibližně 10-12 hodin s jedním přestupem. V současné době nejsou provozovány přímé lety z Prahy nebo Vídně, ale existují spojení s mezinárodními letišti v Evropě, jako jsou Paříž, Frankfurt, nebo Londýn.


Časový posun

V období středoevropského času je na Mauriciu posun +3 hodiny, v době letního času je posun +2 hodiny.

Počasí

Mauricius má tropické oceánské podnebí s příjemnými teplotami po většinu roku. Počasí se mění v závislosti na ročním období, ale obecně platí, že na Mauriciu můžete očekávat teplé a slunečné podmínky. Možnost tropických cyklónů, zejména od ledna do března. Na jaře a v létě se teploty pohybují okolo 30 °C. Na podzim a v zimě je méně vlhkosti a teploty se pohybují okolo 25 °C.

Nápoje a strava

Mauricijská kuchyně spojuje vlivy indické, africké, francouzské a čínské kuchyně, vytvářející unikátní a chutnou kombinaci. Mezi oblíbené pokrmy patří "dholl puri" (placka plněná luskovým karé a omáčkou), "rougaille" (omáčka z rajčat a chilli) a "briani" (kari s masem nebo rybou a rýží). Mauricius nabízí širokou škálu restaurací od luxusních až po tradiční stánky s uličním jídlem. Ceny v restauracích mohou být srovnatelné s evropskými standardy.

Nákupy

Mauricius je domovem mnoha trhů a stánků, kde můžete zakoupit tradiční suvenýry a místní řemesla. Během návštěvy trhů je běžné smlouvat o ceně, což přispívá k autentickému zážitku. Suvenýry zahrnují různé předměty jako keramiku, textil, řemeslné výrobky a další. Mauricius je známý jako domov kvalitního textilu, jedinečných šperků, diamantů, umělých květin, skvělého rumu či modelů lodí.

Elektrické napětí

Na Mauriciu se používá elektrické napětí standardu britského typu, přičemž zásuvky mají jeden větší zemnící kolík (s pojistkou) a dva menší kolíky. Napětí v této destinaci je 220 V a frekvence 50 Hz. Pro pohodlné používání elektronických zařízení je vhodné se připravit s adaptérem na britský standard, který však lze snadno zakoupit na místě.


od 85 980
od 73 740